FOTO: Zatčený youtuber MikeJePan přišel o svůj další kanál! Proč už YouTube došla trpělivost?

Kontroverzní internetová hvězdička MikeJePan má jeden problém za druhým. Nejenže Mikeovi hrozí vězení, ale navíc se fandové na jeho youtuberský kanál už nepodívají.

Zdá se, že se nad youtuberským provokatérem MikeJePan definitivně zatahují mračna! Mike Pán (ano, opravdu se takhle nechal přejmenovat) byl během úterního dne zatčen a policie ho podezírá z vydírání. Youtuber byl podle všeho zadržen přímo při činu a může si klidně odsedět až 12 let vězení. V těch samých hodinách však Mikea postihla ještě jedna nečekaná rána. I když, možná ne zase tak nečekaná.

MikeJePan totiž přišel o svůj youtuberský kanál AROGANTNÍ, který s „velkou slávou“ rozběhl zrovna před rokem. Jeho účet, na němž sdílel své střety s městskou policií či lidmi z odtahových služeb, měl kolem 200 tisíc odběratelů. Jenže stejně jako jeho předchozí kanál MikeJePan ani tento neutekl nekompromisnímu banu ze strany YouTube.

Co přesně stálo za pozastavením či možná již trvalým smazáním, účtu, můžeme zatím jen spekulovat. Ale dá se očekávat, že Mike opět doplatil na své kontroverzní arogantní chování plné nadávek a různých přestupků, jimiž není na YouTube rozhodně dobrý vzorem. Podle méně známého youtubera Lucas TV zde navíc fungovala velmi aktivní skupinka odpůrců, kteří Pánova videa pravidelně nahlašovali. A jejich snaha se jim nyní evidentně vyplatila.

Na instagramovém profilu se sice píše, že se vše s YouTube řeší a do měsíce bude kanál zpátky. Jenže něco nám říká, že teď už má youtuber zcela jiné starosti. A vzhledem k tomu, že podobné věci marně sliboval i u svého předchozího kanálu, který jsme už naštěstí nikdy neviděli, je zřejmě návrat kanálu AROGANTNÍ spíše málo pravděpodobný.


Přečtěte si také