Youtubera MikeJePan zatkla policie kvůli vydírání! Kolik let vězení mu hrozí?

MilanR. Publikováno: 03.02.2021
Kontroverzní youtuber tentokrát při svém střetu s muži zákona nejspíš tvrdě narazil. Skončí internetový provokatér za mřížemi?
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Youtuber Mike Pán je už roky známý svým provokováním (nejen) městské policie, záměrnými přestupky a celkově sprostým a arogantním chováním, jemuž mu vyneslo nejen řadu fanoušků, ale také hejtrů, kteří se snažili, aby jeho internetová „sláva“ kvůli jeho ne zrovna vzornému vystupování skončila. A nyní se zdá, že si Mike Pán svůj konec zřejmě uspíšil sám. A tentokrát to na rozdíl od minulosti vážně není fake. Youtuber byl totiž včera zatčen policií, která ho podezírá z vydírání. K zásahu mělo dojít přímo při činu, když MikeJePan na pražské čerpací stanici měl obdržet požadované peníze. O případu informoval Deník N.

„Mohu potvrdit informaci, že policejní orgán realizoval zadržení podezřelé osoby v souvislosti s možným podezřením ze spáchání trestného činu vydírání,“ řekl Deníku N mluvčí Městkého státního zastupitelství Aleš Cimbala. Tento čin pak samozřejmě není žádným lehkým přestupkem a hrozí mu 5 až 12 let vězení. Nyní se policie na základě výslechu bude rozhodovat o tom, zda bude MikeJePan vzat do vazby.

„V tuto chvíli nelze říct, zda bude podán návrh na vzetí do vazby. Zadržení proběhlo dnes, běží tam 48hodinová lhůta. Je to otázka následujících dnů, až policejní orgán provede výslech, sdělí obvinění a následně předloží protokol o výslechu státnímu zastupitelství, aby se rozhodlo, zda se bude dávat návrh na vazbu, nebo ne,“ sdělil Cimbala webu Expres.cz.

Mike v uplynulých dnech vystupoval proti vládním pandemickým opatřením, když se podílel na akci, při níž byla na Karlův most umístěna dvě osobní auta a dodávka. Nápis na dodávce pak odkazoval na webové stránky, které ukazují nesouhlas s vládními opatřeními. Kromě toho, že youtuberovi hrozí vězení, pak v uplynulých hodinách přišel také o svůj druhý youtuberský kanál.

Kolik vydělává MikeJePan?

MikeJePan provokuje hejtry! Chce otestovat policisty v Americe a přiznal, kolik vydělává na YouTube!

mikejepan

VIDEO: MikeJePan zveřejnil záběry ze soudu s ředitelem městské policie, který ho žaloval o půl milionu! Kdo vyhrál?

reklama