MikeJePan prohrál soud.
Autor: facebook.com/Borec MikeJePan prohrál soud.

FOTO: Zatčený youtuber MikeJePan prohrál soud! Kolik musí zaplatit řediteli městské policie?

MilanR. Publikováno: 04.02.2021
Internetový prokovatér mešťáků stále nemá žádné důvody k úsměvu. Po zatčení a zrušení youtuberského kanálu totiž přišla další solidní rána!
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Karma je zdarma. Asi to si nyní říká obrovská řada hejtrů youtubera MikeJePan, který teď nezažívá zrovna nejlepší období a nejspíš naplno doplácí na své arogantní chování a často velmi diskutabilní jednání proti (nejen) městské policii. Youtuber byl v úterý zatčen kvůli podezření z vydírání, kdy ho měla policie nachytat přímo při činu, a Mike se proto momentálně nachází ve vazbě. A do toho nejspíš ještě nadobro přišel o svůj další youtuberský kanál s názvem AROGANTNÍ. A včera se Mikeova situace rozhodně nezlepšila.

Právě včera totiž proběhl soud, který rozhodl o jeho sporu s ředitelem městské policie Prahy 1 Miroslavem Stejskalem, kterého Mike Pán ve svých videích často prezentuje jako svého největšího nepřítele, nadává mu a nebere si servítky. A právě s tímto chování už došla Stejskalovi trpělivost a zažaloval youtubera z důvodu zásahu do jeho osobnostních práv. Nelíbilo se mu mimo jiné, že ho Mike nazval např. podvodníkem, kriminálníkem či mnoha sprostými výrazy, a za poškození pověsti od něj požadoval omluvu a také odškodnění ve výši půl milionu korun! Nadále pak také požadoval, aby o něm youtuber už nesměl nikdy nic publikovat. A Stejskal ve své žalobě z velké části uspěl.

MikeJePan a Petr Kocourek u soudu.
Autor: Instagram.com/pojisteninapokuty MikeJePan a Petr Kocourek u soudu.

Youtuber se tak musí řediteli městské policie Prahy 1 omluvit a zaplatit mu odškodnění. To však bude výrazně nižší a činí 100 tisíc korun. Ve věci zákazu publikování ale soud Stejskalovi nevyhověl. Rozsudek potvrdil médiím sám Stejskal a později ho na Instagramu potvrdil také Mikeův advokát a kamarád Petr Kocourek. MikeJePan se pak soudního líčení sám účastnil poté, co ho k soudu z vazební věznice dovezla policejní eskorta. Rozhodnutí soudu je prozatím nepravomocné a Petr Kocourek uvedl, že bude následovat odvolací řízení. Sám Mike pak podle advokátových slov na Instagramu měl dobrou náladu a smích ho zatím nepřešel. Uvidíme, jak dlouho mu to ještě vydrží.

Youtuber MikeJePan byl zatčen!

Youtubera MikeJePan zatkla policie kvůli vydírání! Kolik let vězení mu hrozí?

Youtuber MikeJePan byl zatčen!

FOTO: Zatčený youtuber MikeJePan přišel o svůj další kanál! Proč už YouTube došla trpělivost?

reklama