Youtubeři

14. září 2021 14:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: Čeněk z ViralBrothers se stal otcem! Opravdu dal synovi šílené jméno, které lidi nechápou?

Populární internetový bavič se dočkal s partnerkou svého prvního potomka. Ale dokázal lidi tak trochu provokovat i při této radostné události.

Tak už i druhý člen legendární internetové dvojice ViralBrothers se může pochlubit kompletní rodinkou. Zatímco Erik Meldik má s partnerkou Dominikou už dvě ratolesti, Čeněk Stýblo se s životní láskou Lenkou Kučavíkovou dočkal svého první potomka právě nyní. A je kluk jako buk! Známý youtuber, který díky šíleným videím a prankům ViralBrothers proslul v minulosti i v zahraničí, se 10. září dočkal syna. Zároveň ale vyvolal obří diskuzi kvůli jménu, jež s partnerkou chlapci dali. Jeho první dítě se totiž jmenuje Bitcoin Salvador Stýblo.

Ano, čtete správně. Čeněk Stýblo dal svému synovi jméno po populární kryptoměně, kterou má sám youtuber opravdu hodně v lásce. Ostatně v poslední době se věnuje právě investování, podnikání a je velkým fandou bitcoinu. Jenže evidentně možná až příliš velkým. Svým nápadem pojmenovat dítě takto bizarně se pochlubil na sociálních sítích už před několika týdny a jeho krok od té doby vzbuzuje hodně odlišné reakce.

Zatímco mnozí se volbou jména baví, další Čeňkovu volbu nechápou a bojí se např., že syn bude mít kvůli tomu velmi krušné dětství. V jeho anketě na InstaStories bylo dokonce 55 % jeho fanoušků proti kryptoměnovému jménu. To ale Čeňka k bizarní volbě spíše ještě více nakoplo.

Gratulace ovšem i tak slýchají youtuber s partnerkou ze všech stran, i když mnozí doufají, že se jedná stále spíš o další z jejich pranků a dítě se nakonec bude jmenovat úplně jinak. Možnost pranku ovšem Čeněk i nadále popírá a tvrdí, že jméno je vážně pravé. Vzhledem k tomu, že Erik Meldik dal svému synovi před lety jméno Anakin podle milovaných Star Wars, je evidentně možné opravdu všechno.


Přečtěte si také