Youtubeři

20. června 2018 16:23

redakce Prima Lajk

GALERIE: Další rána pro MikeJePan? Zoufalý youtuber po kanálu údajně přišel i o svou sexy holku! Co se stalo?

Kontroverzní youtuber se po smazaném kanálu možná vyrovnává s další velkou prohrou. Vážně je jeho vztah se sexy Markétou u konce?

Youtuber MikeJePan opravdu nezažívá zrovna nejlepší období a zdá se, že boží mlýny v jeho případě konečně melou na plné obrátky. Minulý rok přišel o svůj Facebook, před měsícem mu YouTube smazal jeho nechvalně známý kanál a zdá se, že jeho zdánlivě nový účet je ve skutečnosti falešný. Nekonečnému zástupu hejtrů je proto pro smích a nyní se možná dočkal další, tentokrát opravdu smutné a nečekané rány.

Po internetu se totiž šíří spekulace, že se Mike rozešel se svou přítelkyní Markétou, s níž youtuber randil několik měsíců. Mike údajně přestal v poslední době s přítelkyní přidávat zamilované příspěvky i InstaStories. Těmi přitom ještě před časem plnil sociální sítě. Markétu s instagramovou přezdívkou maarssyyy si přitom vymazal i ze svého popisu profilu na Instagramu, kde ji měl ještě před pár dny označenou jako svou přítelkyní.

To jsou pak podle fanoušků i hejtrů jasné indicie toho, že v jejich vztahu není něco v pořádku a možná spolu internetový páreček už ani není. Fanoušci i hejtři se ho proto v posledních dnech na Markétu na sociálních sítích čím dál více ptají. On se ovšem na toto téma zatím nevyjádřil. Tak uvidíme, zda jde nakonec o pouhé fámy či se nešťastný konec lásky nakonec potvrdí. Co myslíte vy? Dělají zase hejtři z komára velblouda, nebo je Mike opravdu zase single?


Přečtěte si také