GALERIE: Na internetu se objevila fotka NAHÝCH prsou youtuberky Carrie Kirsten! Je to ale vážně ona?

Kdo se mohl dopustit tak nechutného útoku?

Carrie Kirsten patří mezi nejoblíbenější české youtuberky, v současnosti ale musí řešit nejeden skandál. Kromě toho, že se nedávno navezla do konkurenčních youtuberek kvůli nefér používání tagů, ale musí řešit i jedno ožehavější téma. Po sociálních sítích se totiž už několik dní šíří fotka, na které prý ukazuje svá prsa! Fotografie polonahé Kirsten je pak rozesílána i do známých webů a o údajné nahotince informovalo např. Extra.cz. Vážně se ale jedná o poprsí známé youtuberky?

Dívka na fotky je sice Kirsten malinko podobná, vypadá to ovšem, že její fanoušci mohou zůstat klidní. Youtuberka totiž popírá, že by šlo o ni a na svém novém videu dokonce předkládá pár důkazů. Ona má totiž iPhone, zatímco fotka byla podle všeho vyfocena na Samsung. Na prsou má navíc sama výrazné znaménko.

Jedná se tak podle všeho o sprostý útok na její osobu, kterým se ji snaží některý hejtr očernit. V komentářích na Facebooku se pak domnívá, že za fotkou stojí youtuber Ikaro. I přesto si ale z očerňující nahotinky zřejmě moc nedělá. Fotka totiž prý jejímu poprsí i docela lichotí. I tak by asi ale byla nejradši, kdyby podobné záležitosti nemusela řešit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také