GALERIE: Sexy youtuberce Týnuš Trešničkové prý smazali Instagram se statisíci fanoušky! Proč dopadla stejně jako Carrie Kirsten?

Patří mezi nejvíc sexy youtuberky na sociálních sítích. Nyní ovšem bude muset své sexy tělo ukazovat někde jinde.

Zdá se, že Instagram zavádí na svých stránkách čím dál přísnější pravidla a v bezpečí před ním nejsou ani ti nejznámější čeští youtubeři. Tedy v tomhle případě spíše youtuberky. Není to totiž tak dávno, co o svůj Instagram s 350 tisíci followery přišla známá Carrie Kirsten. A to jen kvůli tomu, že k jednomu ze svých obrázků dala emoji lilku a broskve a Instagram jí kvůli údajnému sexuálnímu podtextu nekompromisně smazal. A nyní to vypadá, že podobný osud potkal i druhou z nejvíce sexy českých youtuberek, kontroverzní Týnuš Třešničkovou.

Její instagramový profil je totiž od dnešního dne nedostupný a hledat ho budete i přes starý dobrý Google marně. Je zde sice možnost, že se jedná o technické problémy a krátkodobou chybu, na sociálních sítích ovšem její hejtři i fanoušci začínají rozjíždět spekulace o tom, že i Týnušin “Instáč“ byl nemilosrdně zrušen. I ona se přitom mohla pochlubit zástupem statisíců followerů.

Důvod jejího zrušeného účtu pak možná nebude tak složité najít. Youtuberka je totiž známá tím, že na svůj účet dávala hlavně sexy a provokativní fotky a zejména s jejími fotečkami v plavkách se v letních měsících roztrhl pytel. Vzhledem k prudérním hejtrům je pak dosti pravděpodobné, že někdo její sexy pózy nahlašoval a Instagram začal po čase nekompromisně jednat. To jsou všechno ovšem spekulace a následující hodiny nám napoví, zda bude muset Týnuš opravdu řešit nečekané trable. A možná ji už za pár dní, stejně jako Carrie, uvidíme na zcela novém účtu.


Přečtěte si také