Youtubeři

11. května 2020 14:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavný youtuber Kovy konečně ukázal svého sexy přítele! Jak dlouho partnera tajil?

Jeden z nejslavnějších českých youtuberů Karel Kovář alias Kovy dal fanouškům malinko nahlédnout do svého soukromí. Kdo je nyní jeho velkou láskou?

Už je to více než dva roky, co jeden z nejslavnějších českých youtuberů Karel Kovář ve své knize Kovy – Ovšem přiznal svou sexuální orientaci, čímž si vysloužil (nejen) u svých fanoušků ještě větší obdiv. I když o své homosexualitě od té doby mluví otevřeně, své soukromí si pečlivě hlídá a na rozdíl od jiných youtuberů o svých vztazích příliš nemluví. Nyní ovšem udělal Kovy výjimku a na Instagramu se pochlubil se svým aktuálním štěstím.

Na svém profilu totiž zveřejnil zamilované fotky se svým přítelem Miroslavem Romanivem a hned přiznal, že jeho šťastný vztah trvá již šest měsíců. „Spálení sluníčkem a spalující láskou. Půl roku štěstí,“ napsal Kovy ke společným fotografiím. Což jasně ukazuje, jak je jindy spíše tajemný youtuber s aktuálním partnerem šťastný. Miroslav se pak živí jako stylista a fashion designer. Ostatně jeho velká vášeň k módě je z jeho Instagramu znát už na první pohled.

Nic víc ovšem Kovy, jenž se může na YouTube pochlubit více 800 tisíci odběrateli, o své nové lásce neprozradil. A dá se předpokládat, že zrovna Karel Kovář ani nyní o svém intimním životě příliš mluvit nezačne. Stejně jako statisíce fanoušků, i my samozřejmě páru přejeme co nejvíce společných šťastných chvil.


Přečtěte si také