GALERIE: Smutné Vánoce FattyPillowa. S youtuberem se rozešla dlouholetá přítelkyně

MilanR. Publikováno: 29.12.2022
Populární streamer a youtuber neprožívá nejveselejší konec roku. Proč se s ním rozešla milovaná Janička?
Youtuber Fatty Pillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Karel Sivák alias FattyPillow dnes přišel na Instagramu se smutným prohlášením, které rozesmutnilo všechny jeho fanoušky. S těžkým srdcem totiž přiznal, že se s ním rozešla přítelkyně Jana, s níž tvořil pár téměř pět let. „Přijde mi na místě vám říci, že láska mého života a slečna, se kterou jsme plánovali společnou budoucnost, se rozhodla vztah se mnou po skoro pěti letech ukončit. Nic jsme si neudělali, pořád ji miluji, ale je to z Janičky strany definitivní,“ napsal Fatty na InstaStories.

„Vydržela se mnou ty nejtěžší chvíle života a nevím, kde bych byl bez ní. Život bez ní si nedokážu představit a ani nechci, ale silná byla už moc dlouho,“ dodává youtuber, který se letos přiznal k boji se závažnými psychickými problémy. Z Fattyho prohlášení je pak cítit veliká bolest, s níž se bude zřejmě dlouho vyrovnávat. Jana byla totiž dle jeho slov jedna z miliardy a cítí se bez ní bezmocný.

„Dal bych cokoliv na světě, abych jí mohl jednou nasadit prstýnek, ale asi to tak mělo být. Myslím, že se s tímto opravdu nikdy nesmířím,“ tvrdí zlomený Fatty, který i přes rozchod Janu stále velmi miluje. Dále pak Fatty ve svém dojemném přiznání prosí média i lidi, aby o jejich vztahu nepsali nesmysly či nemístné komentáře, když netuší, co vše spolu bývalý pár zažil. My budeme toto přání respektovat a přejeme Fattymu, ať jeho velká životní bolest co nejdříve přebolí.

Proč FattyPillow vysadil důležité léky?

FOTO: FattyPillow promluvil o vážných psychických problémech. Proč vysadil důležité léky?

FattyPillow si plní životní sen.

VIDEO: FattyPillow bojuje s psychickými problémy a udělal životní změnu! Jaký sen si díky tomu splnil?

reklama