Teri je pro něj v těchto těžkých chvílích velkou oporou.
Autor: Instagram.com/Terihodanova Teri je pro něj v těchto těžkých chvílích velkou oporou.

GALERIE: Strach o přítele Teri Blitzen! Jeho zdravotní stav se komplikuje a musí na další operaci. Co se stalo?

Publikováno: 23.05.2019
Bývalá youtuberka Teri Blitzen se stále musí obávat o zdraví svého přítele. Jak dlouho se bude ještě léčit z vážného zranění?
Bývalá youtuberka Teri Hodanová (22)
Teri Hodanová/Teri Blitzen
Tereza Hodanová, dříve známá jako Teri Blitzen, je bývalou českou youtuberkou a stále velmi... Přečíst celé

reklama

Bývalá youtuberská hvězda Teri Hodanová aka Teri Blitzen neprožívá úplně nejšťastnější období. Její partner, známý DJ Jakub Strach aka NobodyListen, se totiž dlouhodobě potýká se zdravotními problémy kvůli zranění čelisti. To si údajně způsobil při dávné nehodě na skateboardu. NobodyListen kvůli čelisti podstoupil již několik operací. Poslední velkou operaci obličeje podstoupil v březnu a nejspíš doufal, že už bude mít to nejhorší za sebou. Jenže nyní přišla velká rána.

Léčba totiž nejde úplně podle plánu a jeho čekají další fyzicky i psychický náročné zákroky. „Situace se trochu komplikuje a mě čeká delší léčba a nějaké zákroky navíc. Je to pro mě velmi těžké období, jak fyzicky, tak psychicky. Poslední dny ten boj trochu prohrávám, ale věřím, že bude líp. Celý proces bude hotový až příští rok,“ přiznává NobodyListen na Instagramu. Fanouškům tak vysvětluje, proč je poslední dobou tolik neaktivní a nemůže se naplno věnovat své milované hudbě. „Jen čekám, kdy tenhle špatnej sen skončí,“ dodává.

Sdílel pak také svůj rentgen, jenž ukazuje, co vše mu aktuálně drží pusu pohromadě. Server Extra.cz pak tvrdí, že kdyby zákroky na předělání čelisti nepodstoupil, měl by trvalé následky. Trápení známého DJe tedy nejspíš jen tak neskoční. Ještě, že má po svém boku milovanou Teri, která ho nejspíš dokáže povzbudit i v těch nejtěžších chvílích. Držíme jim palce, ať mají to nejhorší konečně brzy za sebou.

Musí na operaci čelisti.

GALERIE: Trápení Teri Blitzen?! Přítel bývalé youtuberky jde na důležitou operaci! Je jeho stav vážný?

Teri Blitzen

GALERIE: Teri Blitzen si stěžuje, že české youtubery nikdo nebere vážně! Čeho v životě nejvíc lituje?

reklama