návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Trápení Teri Blitzen?! Přítel bývalé youtuberky jde na důležitou operaci! Je jeho stav vážný?

Bývalá youtuberská hvězda Teri Hodanová musí být svému příteli oporou. Její partner DJ NobodyListen totiž musí jít na další vážnou operaci.
Vydáno: 21.03.2019
Musí na operaci čelisti.
Autor: Instagram.com/Terihodanova Musí na operaci čelisti.

Teri Hodanová, kterou známe všichni především pod jejím dřívějším pseudonymem Teri Blitzen, už na svou youtuberskou kariéru dávno zanevřela. Na Instagramu ovšem stále zůstává vlivnou influencerkou, která se nyní zabývá hlavně světem módy. A užívá si romantických chvil se svým přítelem, jímž je známý DJ Jakub Strach aka NobodyListen. Jenže právě jemu musí být nyní tou největší oporou. Hudební producent, jenž mezi mladými proslul zejména oblíbenými hudebními akcemi Addict, totiž ještě dnes podstoupí důležitou a hlavě velmi náročnou operaci.

Informací šokoval své fanoušky na Instagramu. DJ musí podstoupit závažný zákrok na obličeji, konkrétně čelisti. Operace je údajně následkem jeho dávného zranění na skateboardu. „Zítra mě čeká další náročná operace po velkém úrazu, který jsem si udělal svojí vlastní blbostí. Opravdu málokdo si dokáže představit, jaké to je jít na čtvrtou velkou operaci s obličejem. Takový psychický nápor se nedá popsat a nezvládám to ze sebe dostat ven,“ přiznává NobodyListen.

Kvůli operaci, která je pro jeho obličej evidentně velmi důležitá, bude pak údajně několik měsíců mimo. Co nejdříve ale hodlá s plánováním dalších Addict akcí a nahráváním nových písní. Jakub evidentně neprožívá nejveselejší období, Teri mu je ovšem tou nejlepší možnou oporou. Snad bude mít tedy po tomto bolestivém zákroku konečně klid.

Čím Teri tolik překvapila?

VIDEO: Teri Blitzen šokovala fanoušky touto dojemnou zprávou! Je tohle konec slavné youtuberky?

Kdo je nejúspěšnější českou youtuberkou?

VIDEO: Zapomeňte na Teri Blitzen! Nejúspěšnější youtuberkou Česka je tahle bývalá pornoherečka, která svými videi dobývá svět!

Článek je zařazen v: Teri Blitzen , Teri Hodanová , NobodyListen , přítel , partner , operace , nehoda , Jakub Strach , čelisti

reklama