návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Týnuš Třešničková se poprvé od popálení pochlubila sexy fotkou v plavkách! Lidé nešetří chválou

Slavná youtuberka novou fotkou opět dokazuje, že od své osudného popálení v Turecku ušla velký kus cesty. V plavkách jí to zase neskutečně sekne!
Vydáno: 11.05.2020, MilanR
Týnuš Třešničková a fotka v plavkách.
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková a fotka v plavkách.

Od děsivé nehody youtuberky Týnuš Třešničkové v Turecku, při níž kvůli nepovedené ohnivé show v restauraci měla vážné popáleniny na více než 30 procentech těla, uplynul už více než rok a půl. Popálené pak měla zejména ruce, dekolt a krk. Od svého několikaměsíčního pobytu v turecké nemocnici už ovšem ušla neuvěřitelný kus cesty. Týnuš o svém bolestivém období života otevřeně mluví na YouTube a své popálené části těla už beze strachu v minulosti ukázala i na sociálních sítích. A nyní potvrdila, že stará známá Týnuš je definitivně zpátky!

Na Instagramu se totiž pochlubila parádní fotkou v plavkách, na které jí to opravdu sekne a může se pyšnit skvělou postavou. Někteří lidé sice spekulují, že si na fotografii na některých místech pomohla retuší nebo už má za sebou některé zákroky, na něž se youtuberka chystala. To ovšem nemění nic na tom, že Týnuš opět jednou prokázala svou odvahu a opravdu před fanoušky nic neskrývá. A její příznivci na oplátku neskrývají svůj obdiv a nešetří slovy chvály. A naprosto po právu.

Týnuš má ještě kus cesty před sebou 1

FOTO: Týnuš Třešničková ukázala zjizvenou tvář bez make-upu. Takové reakce fanoušků nečekala

Týnuš Třešničková o léčbě v Turecku.

GALERIE: Kdo nahradil popálenou Týnuš? Bývalý přítel slavné youtuberky už randí s touhle misskou!

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , sexy fotka , popáleniny , v plavkách , plavky , youtuberka

reklama