Youtubeři

11. listopadu 2019 15:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: Youtuberskou bitku roku vyhrál slavný KSI! Logan Paul prohrál kvůli tomuto kontroverznímu úderu

Dva kontroverzní youtubeři se už podruhé utkali v ringu. Kdo vyhrál tentokrát?

Zatímco v našich končinách byl o víkendu nejostřeji sledovaným zápasem souboj Karlose Vémoly s Attilou Véghem v MMA, v zahraničí byl sledovaný úplně jiný ring. Už podruhé se totiž v boxerském zápase utkali dva slavní zahraniční youtubeři, kontroverzní Logan Paul a Brit KSI. Ti se spolu poprvé utkali už loni, když si chtěli po řadě vzájemných urážek konečně mezi sebou vyřídit účty. Ostře sledovaný zápase ovšem skončil remízou a mnoho lidí si myslelo, že bylo vše dopředu domluvené. Hoši se proto domluvili na odvetě, která proběhla v sobotu 9. 11. A tentokrát už je vítěz jasný.

Napínavou a dosti vyrovnanou bitku nakonec vyhrál KSI. Neměl to ale vůbec jednoduché. Zápas totiž vyhrál až na body, a to ještě velmi těsně. A dalo by se navíc říct, že se Logan Paul připravil o vítězství sám. Youtuberovi totiž byly odečteny dva body za nepovolené údery, třeba když do svého protivníka mlátil i v době, kdy byl na zemi. A nejspíš tyto dva velmi cenné body svým způsobem rozhodly.

Tento moment pak samozřejmě vyvolal na internetu velké diskuze a zejména Loganovi fanoušci samozřejmě nejsou rádi. Zápas se stal opět velmi sledovanou událostí. Celá akce byla ještě na profesionálnější úrovni než loni, youtubeři prošli náročný tréninkový kemp se špičkami v oboru a na zápas se přišel podívat například i Justin Bieber.


Přečtěte si také