návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

GALERIE: Youtuberskou bitku roku vyhrál slavný KSI! Logan Paul prohrál kvůli tomuto kontroverznímu úderu

Dva kontroverzní youtubeři se už podruhé utkali v ringu. Kdo vyhrál tentokrát?
Vydáno: 11.11.2019
Logan Paul vs. KSI - Druhý zápas 4
Autor: profimedia.cz Logan Paul vs. KSI - Druhý zápas 4

Zatímco v našich končinách byl o víkendu nejostřeji sledovaným zápasem souboj Karlose Vémoly s Attilou Véghem v MMA, v zahraničí byl sledovaný úplně jiný ring. Už podruhé se totiž v boxerském zápase utkali dva slavní zahraniční youtubeři, kontroverzní Logan Paul a Brit KSI. Ti se spolu poprvé utkali už loni, když si chtěli po řadě vzájemných urážek konečně mezi sebou vyřídit účty. Ostře sledovaný zápase ovšem skončil remízou a mnoho lidí si myslelo, že bylo vše dopředu domluvené. Hoši se proto domluvili na odvetě, která proběhla v sobotu 9. 11. A tentokrát už je vítěz jasný.

Napínavou a dosti vyrovnanou bitku nakonec vyhrál KSI. Neměl to ale vůbec jednoduché. Zápas totiž vyhrál až na body, a to ještě velmi těsně. A dalo by se navíc říct, že se Logan Paul připravil o vítězství sám. Youtuberovi totiž byly odečteny dva body za nepovolené údery, třeba když do svého protivníka mlátil i v době, kdy byl na zemi. A nejspíš tyto dva velmi cenné body svým způsobem rozhodly.

Tento moment pak samozřejmě vyvolal na internetu velké diskuze a zejména Loganovi fanoušci samozřejmě nejsou rádi. Zápas se stal opět velmi sledovanou událostí. Celá akce byla ještě na profesionálnější úrovni než loni, youtubeři prošli náročný tréninkový kemp se špičkami v oboru a na zápas se přišel podívat například i Justin Bieber.

Logan Paul vs. KSI podruhé 1

FOTO: Díky odrazu na brýlích sledovalo nelegálně zápas Logana Paula s KSI 11 tisíc lidí. Jak přenos vznikl?

Logan Paul chce dokázat, že je Země placatá 2

VIDEO: Nejpitomější youtuber Logan Paul chce světu ukázat, že Země je opravdu placatá! Jakou blbostí to chce dokázat?

Článek je zařazen v: Logan Paul , KSI , zápas , vítěz , youtuberský zápas , youtuberská bitka , box , youtuber

reklama