reklama

reklama

Youtuber bohužel opravdu líbal svoji sestru. 1
Autor: PrankInvasion Youtuber bohužel opravdu líbal svoji sestru. 1

Kontroverzní youtuber potvrdil, že se v nechutném videu opravdu líbal se svou sestrou! Z jeho reakce se vám bude chtít zvracet

Publikováno: 11.04.2019
Youtuber Chris Monroe před pár dny znechutil internet neskutečnou líbačkou s nevlastní sestrou. A hrané to bohužel opravdu nebylo.

reklama

Je to několik dní, co americký youtuber Chris Monroe znechutil doslova celý internet, když natočil, jak se vášnivě líbá se svou nevlastní sestrou Kaitlyn. Proč to proboha udělal? Protože to slíbil ve svém statusu na Instagramu. Zde napsal, že svou milovanou sestřičku políbí, pokud bude mít jejich fotka přes 30 tisíc “srdíček“.

Zároveň pak tvrdil, že se jedná o prank. A právě to nespočet lidí zarazilo. Co má být v tomto nechutném videu vůbec prankem? Že by si youtuber z diváků celou dobu střílel a ve skutečnosti se nejednalo o jeho sestru? Mnoho lidí doufalo, že to tak opravdu je. Jenže ta nechutnější možnost je bohužel pravdou.

Chris Monroe serveru Fabulous Digital potvrdil, že se nejedná o fake a Kaitlyn je opravdu jeho sestrou. „Ano, vážně je to moje sestra. Sice jenom nevlastní, ale pořád máme z poloviny stejnou krev. To je prostě fakt,“ řekl youtuber. Nevypadá to pak, že by této nechutnosti nějak litoval nebo mu připadala nevhodná. Lidé tak jsou po jeho přiznání z videa ještě více znechuceni.

A nikdo už nechápe, co na videu mělo být oním prankem. Tohle je zkrátka jenom nevkusné a nechutné a lidé na internetu youtuberovi dost silně nadávají. Někteří pak mají z videa dojem, že se sourozenci nelíbali poprvé a své polibky si až příliš užívají. A mnozí se obávají, kam se jejich až příliš blízký vztah posune dál. Ano, čím víc nad tím přemýšlíme, tim víc nám je nevolno.

Chris Monroe a Kaitlyn O’Connor

VIDEO: Youtuber natočil, jak se líbá se svou sestrou. Tvrdí, že je to prank. Přijde vám tahle nechutnost v pořádku?

PewDiePie vs. T-Series 1

YouTube News: Konec PewDiePie?! Slavný youtuber už brzy nebude mít nejodebíranější kanál. Kdo ho nahradí?

reklama