Dostane Kovy státní vyznamenání?
Autor: Instagram.com/kovy_gameballcz Dostane Kovy státní vyznamenání?

Obří pocta pro Kovyho?! Slavný youtuber bude nominován na státní vyznamenání

MilanR. Publikováno: 03.02.2023
Bude Kovy prvním youtuberem, který se dočká významné státní pocty?
Youtuber Karel Kovář.
Kovy
Karel Kovář alias Kovy je jedním z nejpopulárnějších youtuberů současnosti. Narodil se 11. září... Přečíst celé

reklama

Karel Kovář alias Kovy patří mezi nejoblíbenější youtubery u nás a mezi jedny z mála, který necílí pouze na mladé a získal si popularitu i mezi staršími ročníky. Může za to pak zejména fakt, že se ve svých videích pokouší svým divákům zábavnou formou přiblížit jak aktuální politická témata, např. prezidentské volby, tak upozornit na ožehavé události či kauzy. Za svůj edukativní a zároveň vtipný styl pak sklízí úspěch a pochvaly nejen u svých skalních fanoušků. A jak se zdá, za jeho kousky se mu nyní může dostat opravdu velké pocty.

Poslankyně Barbora Urbanová (STAN) chce totiž známého youtubera nominovat na státní vyznamenání. Podle informací webu Refresher by mohl dostat medaili Za zásluhy. Urbanová touží po tom, aby Kovy dostal ocenění za to, že motivuje mladé lidi k tomu zajímat se nejen o politické či společenské dění, ale také za způsob práce a aktivní účast na veřejném dění. „Ocenění práce a zásluh není dané jenom tím, jak je kdo starý, ale těmi zásluhami, vysvětlila webu Refresher poslankyně.

 

 

Samozřejmě ještě není vůbec jisté, že Kovy státní vyznamenání získá. Návrh musí totiž projít mimo jiné také schvalovacím procesem Poslanecké sněmovny. Kovy už byl ostatně nominován v roce 2019. Tehdy ovšem opravdu zůstalo jen u nominace a sám youtuber navíc prohlásil, že z ruky prezidenta Miloše Zemana by ocenění nepřevzal. Z rukou nově zvoleného Petra Pavla už by ale možná změnil názor. Tak uvidíme, zda se Kovy dočká vyznamenání na druhý pokus, nebo si bude muset ještě počkat.

Kovy a jeho song Ruličkář.

VIDEO: Youtuber Kovy natočil nový virální hit! Na jaký problém v něm chce upozornit?

Youtuber Kovy s přítelem.

GALERIE: Slavný youtuber Kovy konečně ukázal svého sexy přítele! Jak dlouho partnera tajil?

reklama