návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

Sexuální zpověď Filipa Grznára! Známý youtuber popsal divokou trojku se dvěma kráskami na drogách. Věříte mu to?

Známý internetový provokatér a kulturista se opět svěřil se svými divokými sexuálními historkami. Dá se mu to ale věřit?
Vydáno: 13.09.2018
Filip Grznár a divoká trojka 2
Autor: facebook.com Filip Grznár a divoká trojka 2

Filip Grznár je poměrně známým kulturistou, youtuberem a celkově bizarní internetovou postavičkou, která se nebojí kdejaké šílenosti a ráda na sebe práskne i ty největší detaily, zejména ze sexuálního života. Jen někdy nevíte, co od něj můžete brát vážně. Když se tedy před časem prohlásil téměř za sexuálního boha, jemuž prošlo postelí až 300 žen, museli jsme to brát s hodně velkým nadhledem. O své pověsti nadsamce ale mluví evidentně rád a nyní se pochlubil dalším sexuálním dobrodružstvím.

Pro server Extra.cz zavzpomínal na divokou noc, kdy se mu povedlo mít sex s dvěma ženami najednou. Bylo to navíc v době, kdy experimentoval s drogami. „Stalo se mi, že jsem na to vlítnul se dvěma holkama, který jsem potkal v jednom klubu. Bylo to v době, kdy jsem mírně experimentoval s pervitinem,“ popisuje Grznár. Nebyla to navíc podle něj žádná rychlovka. S dívkami si prý užil rovnou osmihodinovou sexuální zábavu, během níž vystřídali mnoho poloh a dokonce i několik praktik. „Bylo to hodně příjemné a myslím, že holky odcházely spokojené,“ dodává pro Extra.cz. Tak co, věříte mu to?

Filip Grznár s přítelkyní Veronikou.

GALERIE: Youtuber Filip Grznár dostal k narozeninám prostitutku! Podvede snad král sexu svoji přítelkyni?

Filip Grznár na operaci.

VIDEO: Šok! Filipu Grznárovi hrozila slepota a musel na šílenou operaci! Ukončí kvůli zdraví kariéru?

Článek je zařazen v: Filip Grznár , youtuber , kulturista , švédská trojka , trojka , Sex , sexuální zpověď , drogy

reklama