Šok! Tary končí na YouTube! Místo toho si otvírá vlastní školku. Chce v ní učit děti slušné chování (apríl)

Na dalšího Taryho parkourová videa můžeme zapomenout.

Takový konec asi nikdo nečekal. Tary patří mezi nejsledovanější youtubery poslední doby, zároveň je ovšem také tím nejkontroverznějším. Jeho kauzy s šílenou jízdou na dálnici, kontroverzní figurkou, podivnými “omluvami“ a zejména nevhodný “vtípek“ malému chlapci mu přinesly takřka armádu hejtrů a připravily ho o 100 tisíc odběratelů. Youtuber se dlouhou dobu nedokázal ani pořádně omluvit a místo svaloval vinu na všechny strany. Nyní si však sáhl do svědomí a přišel s nečekaným prohlášením.

Tary vydal na sociálních sítích prohlášení, podle kterého minimálně na několik měsíců zcela končí s Youtubem a nebude vydávat žádná videa. „Dospěl jsem k závěru, že mé chování v posledních měsících opravdu nebylo správné. Všichni jste mi to říkali, ale já jsem neposlouchal, měl jsem vás všechny za roboty,“ napsal Tary na Instagramu. Dodává pak, že následující měsíce chce pracovat na osobní nápravě a být mnohem lepším člověkem. Zároveň se chce ovšem vykoupit ze svých hříchů a dětem se za své jednání odvděčit. Již brzy proto otevře svou vlastní školku!

V té chce se svým týmem učit parkour pro nejmenší, ale chystá zde i další novinky, které na jiných školkách jen tak neuvidíte. Tary například plánuje hodiny slušného chování pro nejmenší, na kterém se nejmenší budou na plyšácích a Taryho figurkách učit, jak se k sobě mají chovat a jaké vtipy by si děti rozhodně neměly říkat. „Dnešní děti podle mě podobné lekce ve školkách potřebují, sám si na ně při nejbližší příležitosti zajdu,“ dodává Tary.

Do nové školky hledá ty nejlepší učitele, zároveň na nich bude občas před dětmi vystupovat i on. A to nejen s dětstkým parkourem, ale také s lekcemi dětského marketingu, v nichž dětem ukáže, jak vypadá rozhovor mezi prodávajícím a kupujícím. Původně chtěl do školky zabudovat také dopravní hřiště a dávat kurzy autoškoly pro nejmenší. Malou dálnici s mini modely vozů Audi mu ovšem prozatím nechce nikdo udělat. Uvidíme, jak se bude s tímto nápadem dařit. A za jak dlouho se vrátí zpátky na YouTube.

Sdílejte článek

Přečtěte si také