Youtubeři

20. června 2022 16:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Blíží se konec Taryho manželství? Lidé spekulují o krizi s partnerkou Stáňou. Jaké k tomu mají důkazy?

Blíží se konec nejznámějšího youtuberského páru u nás? Řada lidí i influencerů si myslí, že manželství Taryho a Stáni není dvakrát idylické a šťastné.

Když se řekne jméno youtubera Taryho, člověku se vybaví hned několik věcí. Parkourová videa, řada kauz a kontroverzí, šílená videa, roztomilá dcerka Arianka a v neposlední řadě také jeho životní láska a manželka Stáňa. S tou tvoří Taras Povoroznyk pár už deset let a fanoušci si je jeden bez druhého ani nedokážou představit. Jenže mnozí youtubeři, hejtři, ale také jejich vlastní fanoušci si v poslední době začínají všímat, že jejich manželství možná není tak idylické, jak se dvojice na sociálních sítích tváří.

Diváci jejich youtuberských videí si začali všímat, že Stáňa má čím dál rýpavější poznámky na Taryho a jejich manželství a podle mnohých komentářů se zdá unavená a nešťastná. Největší pozornost pak získalo Taryho video, v němž pár slaví právě desetileté výročí vztahu. Youtuber udělá pro svou manželku velmi romantické gesto, se svou dcerou vyzdobí celý byt srdíčky a celkově si pro Stáňu připraví hezké překvapení. A reakce jeho manželky? Na jednu stranu se na její tváři objeví i malý úsměv, na tu druhou si však neodpustí několik hodně rýpavých poznámek, z nichž lidé identifikují, že tohle manželství má do velké lásky už hodně daleko.

Stáňa si neodpustí např. poznámku, že si na podobné překvápko a gesto musela počkat celých deset let. Nejvíce pozornosti ale zaujala její slova při přípitku, v nichž se za jejich vztahem ohlíží. „Zvládli jsem to, deset let je hodně. Poslední roky jsem si myslela, že to zabalím a odejdu, protože už to nedávám, a pak mi pokakala plány Arianka,“ říká Stáňa ve videu. Jde o její osobitý ironický humor, nebo vážně zůstala ve vztahu pouze kvůli příchodu potomka a doufala, že tím jejich láska vydrží?

Nejde pak o její jediné náznaky nespokojenosti. Ve svých žehlicích videích se Stáňa naváží poměrně často a nebere si přitom moc servítky. Dokonce zde padají i slova o rozvodu či o tom, že už na manželství s Tarym fakt nemá. Je to vážně jen jejich zvláštní humor či póza a rádoby krize, při níž se snaží oba nahnat na YouTube co největší sledovanost? To se možná jen nedozvíme. Řada fanoušků či oblíbený reakční youtuber Rady s parťákem Tomáše už mají jasno. Podle nich asi opravdu není Stáňa ve vztahu šťastná a nechápou, proč oba tak moc sdílejí svůj vztah na veřejnosti. A nejvíce samozřejmě litují malé Arianky.

„To je mega smutný… Je cítit, že ten jejich vztah už šel před několika lety do kytek,“ napsal pod Radyho video uživatel Medvíd3k. „Já Stáňu chápu. Je na ní vidět, že je na všechno sama a je z toho unavená. Několikrát řekla, že jemu se život vůbec nezměnil,“ doplňuje další divačka Sabi Mates. Opravdu vztah prochází krizí, nebo influenceři a ostatní lidé tyto detaily až příliš nafukují? Dostane Tary po nedávné bouračce další krutou ránu? Uvidíme, zda se vůbec někdy dozvíme pravdu.

Sdílejte článek
Štítky krize dítě láska rozchod manželství vztah rady youtuber manželská krize Tary Taras Anatolievich Povoroznyk Taras Povoroznyk Stáňa

Přečtěte si také