TVtwixx vs. Carrie
Autor: youtube.com TVtwixx vs. Carrie

VIDEO: Brutální válka youtuberů! Carrie se pomstila Dannymu z TVTwixx. Ten vzkázal, že ji přejede!

Publikováno: 20.08.2016
Takhle vyhrocenou výměnu názorů jsme tu sakra dlouho neměli.

reklama

Youtuberská komunita žije poslední dny další velkou kauzou, fotkami nahých prsou Carrie Kirsten. Dívka sice ve svém videu všechny ujišťovala, že se jedná jen o fotomontáž, do toho však přišel provokatér Danny z partičky TVTwixx se svým urážlivým videem. V tom se do youtuberky sprostě navezl, obvinil ji ze lži a nebál se ani naznačit, s kým vším už spala. Nenávistná reakce nejen jejích fanynek na sebe nenechala dlouho čekat.

Carrie se pustila do svých konkurentek.

VIDEO: Youtuberka Carrie Kristen se opřela do bývalých kamarádek! Jejich nechutné praktiky na YouTube nepatří!

Carrie tak vydala další reakční video, v němž říká, že se Dannyho výpady nehodlá zabývat. Podle ní má kluk pouze pocit méněcennosti a snaží si větším počtem zhlédnutí vydělat na nájem. Přisadil si i známý hater Peeetaaa, jenž s podporou youtuberky uvedl, že Danny má prostě jednoduše zlomené srdíčko.

Jenže to hlavní tvář kanálu TVTwixx neunesla a ihned přišla s dalším nenávistným videem, v níž už šel hodně přes čáru. Kirsten neustále nadává, přirovnává ji k prostitutce a dokonce říká, že až jí na své motorce příště uvidí na silnici, tak ji jednoduše přejede. Tohle už zkrátka docela přehání. Nabízí se otázka, kde tahle slovní přestřelka vůbec skončí.

Na reakci Carrie Kirsten se můžete kouknout zde.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: TVTwixx vs. Carrie 2

 

 

TVTwixx to Carrie pořádně natřeli.

VIDEO: TVTwixx to brutálně přehnali! "Šéfovi bys měla zaplatit za to, že mu ho vykou*íš, Carrie..."

Youtuberka řeší vážný problém

GALERIE: Na internetu se objevila fotka NAHÝCH prsou youtuberky Carrie Kirsten! Je to ale vážně ona?

reklama