VIDEO: Brutální válka youtuberů! Carrie se pomstila Dannymu z TVTwixx. Ten vzkázal, že ji přejede!

Takhle vyhrocenou výměnu názorů jsme tu sakra dlouho neměli.

Youtuberská komunita žije poslední dny další velkou kauzou, fotkami nahých prsou Carrie Kirsten. Dívka sice ve svém videu všechny ujišťovala, že se jedná jen o fotomontáž, do toho však přišel provokatér Danny z partičky TVTwixx se svým urážlivým videem. V tom se do youtuberky sprostě navezl, obvinil ji ze lži a nebál se ani naznačit, s kým vším už spala. Nenávistná reakce nejen jejích fanynek na sebe nenechala dlouho čekat.

Carrie tak vydala další reakční video, v němž říká, že se Dannyho výpady nehodlá zabývat. Podle ní má kluk pouze pocit méněcennosti a snaží si větším počtem zhlédnutí vydělat na nájem. Přisadil si i známý hater Peeetaaa, jenž s podporou youtuberky uvedl, že Danny má prostě jednoduše zlomené srdíčko.

Jenže to hlavní tvář kanálu TVTwixx neunesla a ihned přišla s dalším nenávistným videem, v níž už šel hodně přes čáru. Kirsten neustále nadává, přirovnává ji k prostitutce a dokonce říká, že až jí na své motorce příště uvidí na silnici, tak ji jednoduše přejede. Tohle už zkrátka docela přehání. Nabízí se otázka, kde tahle slovní přestřelka vůbec skončí.

Na reakci Carrie Kirsten se můžete kouknout zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také