Danny si prostě nedá pokoj.
Autor: facebook.com a youtube.com Danny si prostě nedá pokoj.

VIDEO: Danny z TVTwixx to přehnal! Lacině zneužívá gaye a pořád útočí na Carrie. Čím mu přijde nechutná?

Publikováno: 24.08.2016
Kdy jeho brutální útoky konečně skončí?
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

On si prostě nedá pokoj. Už se zdálo, že kauza okolo fotek domnělých nahých prsou Carrie Kirsten začíná pomalu utichat a ani sama youtuberka se k ní už nechce moc vyjadřovat. Jenže provokatér Danny z partičky TVTwixx má jiný názor. Po dvou útočných videí, v níž Carrie sprostě nadával, tak přichází s třetím reakčním kouskem, v níž tuto kauzu zbytečně rozebírá. Proč to dělá? Protože předchozí videa mu vynesla stovky tisíc zhlédnutí, tak proč by to nezkoušel i nadále, že?

TVtwixx vs. Carrie

VIDEO: Brutální válka youtuberů! Carrie se pomstila Dannymu z TVTwixx. Ten vzkázal, že ji přejede!

Tentokrát rozebral její komentář, v němž Carrie popisuje jejich společnou noc a říká zde spoustu kontroverzních tvrzení. I když má Danny možná částečně pravdu, opět si neodpustí pár laciných rýpanců na její sexuální život. Říká pak mimo jiné také to, že gayové nejsou vadní a poškození, jak youtuberka naznačuje ve svém příspěvku. A následně to efektně využije i v názvu videa, aby si zajistil ještě více kliků. Zdá se, že Dannyho tyto laciné reakce a brutální hádky nepřestanou jen tak bavit a definitivně si našel nový způsob, jak si nahánět sledovanost. Jsme zvědaví, jakého obětního beránka si vybere příště.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: TvTwixx - gayové

 

Co si o dívkách Vláďa myslí?

VIDEO: Dívčí válka na YouTube? Bitku mezi Carrie Kirsten a Annou Sulc drsně okomentoval i Vláďa!

Youtuberka řeší vážný problém

GALERIE: Na internetu se objevila fotka NAHÝCH prsou youtuberky Carrie Kirsten! Je to ale vážně ona?

reklama