návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Fatty drsně zaútočil na youtuberku Mínu kvůli jejímu vzhledu. Je to zrovna od něj vhodné?

Youtuber FattyPillow, který má už od dětství problémy s morbidní obezitou, drsně zkritizoval musery a nevynechal ani Mínu. To, za co ji kritizoval, od něj ale vážně „sedí“.
Vydáno: 02.01.2019
Pravda o Fattyho zdraví! 1
Pravda o Fattyho zdraví! 1 Autor: Youtube.com/FattyPillowTV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Museři v poslední době zaplavili YouTube scénu. Mína nebo Kajumi se proslavili díky serveru Musical.ly, který je založený na tom, že takzvaný „muser“ otevírá pusu, jako kdyby zpíval, a natočí to. Nedávno se ale museři přesunuli na YouTube a jsou trnem v oku mnoha českým youtuberům. Například Vláďa natočil na musery nenávistný diss track.

Spousta diváků nemá musery v lásce kvůli podivné hudbě, kterou začali produkovat – totiž začali znenadání zpívat. Kajumi se o Vánocích zapsal do historie snad s nejtrapnějších songem tohoto roku a Mína je zase úplně všude, kam se člověk podívá.

To, za to ji ale zkritizoval Fatty, je mimo mísu. „Můžete mi říct, co se na tý ženský komukoliv líbí? Já jsem asi slepej. Nejsem sice žádnej krasavec, ale vážně. Co se vám na ní líbí?“ ptal se svých fanoušků na streamu.

Je od něj ale vážně tahle poznámka adekvátní? Zrovna od Fattyho, který má problémy s váhou už od dětsví. Navíc když nedávno ukázal přítelkyni, která vypadá jako modelka. Nikdo ale nevěří, že by ho mohla mít upřímně ráda a spekuluje se, že jí jde jenom o prachy. Fatty by se měl rozhodně zamyslet nad tím, co vypouští z pusy. Na to, jak přísně hodnotí slečny, to vypadá, že se zapomněl podívat do zrcadla…

 

Článek je zařazen v: Fatty , FattyPillow , mina , museři , Kajumi , Tary , Vladavideos