Youtubeři

15. března 2022 16:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hra o přežití v LIKE HOUSE 3! Kdo vyděsí k smrti Dominiku Myslivcovou?

LIKE HOUSE 3 (7) - Hra o přežití

Influencery z populární reality show čeká dneska zkouška odvahy. A Dominika Myslivcová s Vojtou Medlenem v ní úplně nezazáří.

Tento týden je v reality show LIKE HOUSE 3 hlavním tématem hrůza, strach či fobie. Není tedy žádným překvapením, když během úterního večera zažijí influenceři večer plný děsu a strachu! Čeká je totiž noční bojovka a hra o přežití, při níž mají dvojice influencerů projít vyznačenou stezkou, v níž nechybí ani děsivý bunkr. Během své cesty pak účastníci narazí na hrůzostrašné postavy, které jako by vypadly přímo z hororu. Dojde např. i na psychopata s motorovou pilou!

Jako první se na cestu hrůzy vydá Dominika Myslivcová s tiktokerem Vojtou Medlenem. A tato dvojice opravdu nemá zrovna pro strach uděláno a jejich pokus je plný hysterického křiku či zběsilého utíkání. K odvážnému výkonu jim nepomohlo ani posilnění alkoholem. „To si děláte pr*el! Já tady nebudu,“ křičela Dominika na všechny strany.

„Všude byla tma, bylo to nepříjemné. V bunkru na nás čekal chlap s motorovkou, ten mě úplně zabil. To bylo fakt hrozný. Jsem ráda, že to mám za sebou a že jsem to přežila,“ komentovala šílený zážitek modelka. Společně s Dominikou křičel strachem i Vojta. „Lekli jsme se motorové pily natolik, že jsme z bunkru vyletěli jak střela. Byli jsme tam si deset sekund. Ječeli jsme hodně, ale to k tomu prostě patří,“ smál se později Vojta. Jak dopadli během děsivé challenge ostatní influenceři?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek