Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Tajemné věštby v LIKE HOUSE 3! Co prozradila kartářka o Dominice Myslivcové?

MilanR. Publikováno: 15.03.2022
Do vily plné influencerů dorazila kartářka a rozhodla se účastníkům věštit budoucnost. Co si vyslechla kontroverzní influencerka Dominika Myslivcová?
Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
Známá a kontroverzní hvězda českých sociálních sítí Dominika Myslivcová se narodila 6. září... Přečíst celé

reklama

Populární reality show LIKE HOUSE 3 už je v plném proudu a vy si můžete na kanále Prima SHOW aktuálně užívat druhý týden pobytu známých influencerů ve vile, kteří se snaží vyhrát půl milionu korun. Tématem tohoto týdne je pak v reality show hrůza, tajemno či fobie. Hned v pondělí si tak soutěžící prožili hodně tajuplný večer, během něhož je navštívila Regina Kupcová Sádlová, která se rozhodla podívat do budoucnosti přítomných mladých tváří.

Pro Dominiku Myslivcovou pak měla samé dobré zprávy. „Ať už tě v životě potkají jakékoliv zkoušky, máš tady velkou boží ochranu. Prožila sis období, které pro tebe nebylo zas tak jednoduché, nechceš o tom mluvit, a to je ten tvůj neklid, který tě občas vrací zpátky. Nemusíš o tom mluvit, ale musíš to i vytěsnit. Prostě to, co se stalo, už nikdy nebude,“ věštila české Barbie kartářka a naťukla Dominičinu neveselou minulost. „Máš tady velkou ochranu. Nikdy nebudeš okusovat trávu z okapu. Ty na tom budeš vždycky finančně velmi slušně. Tvoje cesta teprve přichází, takže to bude v pořádku,“ dodala Regina Kupcová Sádlová

Dominice Myslivcové pak udělala věštba samozřejmě radost a nebere slova na lehkou váhu. „Přišlo mi to moc fajn. Paní byla hrozně příjemná. Kartáře mám docela ráda, občas jsem zašla k jednomu kartáři, který mi vždycky všechno předpověděl tak, jak se to stalo. Docela na to věřím,“ řekla známá influencerka. Co se od kartářky dozvěděli ostatní?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Hana Gelnarová

VIDEO: Influencerka Hanka Gelnarová z LIKE HOUSE 3 soutěžila v Prostřeno! Jak se jí vedlo v kuchyni?

Diktát v LIKE HOUSE 3.

VIDEO: Influenceři z LIKE HOUSE 3 psali diktát! Jak špatně dopadly internetové hvězdičky v pravopisu?

reklama