Stojí za Shopaholicadel Kazma?
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Stojí za Shopaholicadel Kazma?

VIDEO: Je Shopaholicadel novým kouskem Kazmy? Tajemný projekt vyvolává šílené teorie

MilanR. Publikováno: 31.01.2023
Fanoušci Kazmy si myslí, že se blíží jeho nová One Man Show. Proč si myslí, že je její součástí i kontroverzní youtuberka?
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Už je to nějaký ten pátek, co Kazma dobyl internet některým ze svých vypečených kousků a jeho fanoušci už samozřejmě smutní a doufají, že se konečně dočkají něčeho nového. A to i přesto, že Kazma na konci minulého roku odešel ze sociálních sítí s tím, že se vrátí, až v ten správný čas. Jenže ten se podle jeho příznivců pomalu ale jistě blíží. Sociální sítě v čele s TikTokem totiž aktuálně žijí tajemným projektem, o němž nikdo moc neví, co si má myslet.

Ve dvou tajuplných videích se totiž objeví hezká dívka, která o sobě řekne jen to, že se jmenuje Dana. Na konci se pak láká na to, že už brzy se o Daně dozvíme více. Tiktokerští diváci se proto aktuálně ptají, co že to má celé sakra znamenat a na co podivné záběry vůbec lákají. A zdá se, že většina uživatelů má již jasno. Podle nich nestojí za projektem nikdo jiný než právě Kazma.

 

@jajsemdana

Ahoj, já jsem Dana a zatím vám neprozradím, kdo jsem. 8.2.2023 přijde oficiální odhalení na webu.

♬ původní zvuk - Jájsemdana

 

Má tomu nasvědčovat mnoho indicií v čele s grafikou, která je podobná jeho One Man Show, či použitými trojúhelníky v rohu, ale také čísly skrytými v jednom z videí. Ty odkazují údajně na kontejner, v němž Kazma v minulosti schoval své legendární auto. Další teorie jdou ovšem ještě dál a mnozí tvrdí, že vědí, kdo je ve skutečnosti ona Dana zač. Video a následné odhalení nemá podle nich odkazovat na nikoho jiného než na nejkontroverznější influencerku posledních měsíců Shopaholicadel.

Video podle teorií obsahuje spousty náznaků, že tomu tak opravdu je. V jednom z nich se totiž objeví číslo, které na sobě měla Adéla při castingu do televizní pěvecké soutěže. Na Adélu má podle nich odkazovat i fakt, že ona Dana se ve skutečném životě jmenuje Alina a pochází z Ukrajiny. A fanoušci upozorňují na fakt, že Alina je zde verzí jména Adéla. Ano, je to hodně divoké a vzhledem k tomu, jaké skandály už má Shopaholicadel za sebou, se to zdá i tak trochu šílené.

 

@jajsemdana

Prezidentka nejsem. Již brzy se ale dozvíte pravdu. Pozorně sledujte tuto show.

♬ original sound - Jájsemdana

 

Mnoho tiktokerských diváků má ovšem už prakticky jasno a čekají jen na to, až se 8. února, kdy má být projekt odtajněn, ukáže pravda. Možná ale jen doufají, že všechny youtuberčiny kauzy v čele s aktuálním mrtvým morčetem, budou mít pro ně alespoň zábavnější a trochu logické vyústění. Pořád je ovšem ve hře i varianta, že Kazma nemá s tímto projektem opravdu nic společného a jedná se o zcela jiné tvůrce, kteří se chtějí svézt na jeho úspěchu. Nebo si snad také myslíte, že je Shopaholicadel jen Kazmovým výplodem?

Shopaholicadel a kauza s morčetem.

VIDEO: Velký skandál Shopaholicadel! Vážně youtuberka zabila své morče a dala ho k popelnici?

Tiktokerka Shopaholicadel přišla o práci.

Youtuberka Shopaholicadel dostala padáka! Kvůli čemu přišla o vysněnou práci moderátorky?

reklama