VIDEO: Kontroverzní Psychopat Bejr se stal otcem! Radostnou zprávu sdělil youtuber na těchto šílených záběrech

Věčný internetový provokatér, který natáčí zejména s bezdomovci, přivítal společně se svou manželkou Angie prvního společného potomka. Jak se jmenuje?

Většinu svého času doteď trávil natáčením videí ze života pardubických bezdomovců a v minulosti se proslavil také svým hodně šílenými kousky, nyní se ale jeho život od základu změní. Kontroverzní youtuber Aleš Bejr se totiž v pátek ráno stal poprvé otcem! Se svou manželkou Angie Bejrovou přivítali na světě dceru, které dali nádherné jméno Alexandra. A nebyl by to Psychopat Bejr, kdyby o radostné rovině neinformoval své fanoušky jaksepatří malinko bizarním a osobitým způsobem.

Aleš Bejr se prostě postavil na starou škodovku s trikem ČSSR a za zvuku československé hymny nám ukázal jak sebe s vlajkou, tak kartičku potvrzující porod malé Sašenky. Prostě klasický Bejr se vším všudy. Druhý den však pro své fanoušky natočil také live stream, na němž už dal novopečený otec pořádně najevo své dojetí a radost. I přes jeho typické fórky bylo vidět, že si aktuální životní období opravdu užívá a první setkání s jeho potomkem ho dostalo do kolen.

Porod pak proběhl císařským řezem, Angie i malá Saša jsou ale v pořádku a v úterý si je Aleš doveze domů. Na streamu pak mimo jiné řekl, že natáčení bezdomovců, které youtuberova životní změna vlastně ani moc nezajímá, hodlá omezit a věnovat se zejména rozšířené rodince. Videa o malé Alexandře a jeho rodině pak budou moc příznivci sledovat na kanálu Angie Bejrové. Fanoušci pak viditelně dojatému Bejrovi gratulují, kde jen můžou. A my se k nim samozřejmě přidáváme.


Přečtěte si také