Youtubeři

30. června 2020 16:11

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Lidé obviňují Ondru Vlčka, že okrádá fanoušky na Instagramu! Jak se k tomu vyjádřil?

Youtuber Ondra Vlček se vyjádřil k obvinění, že má lidi na Instagramu okrádat o peníze a nevracet je.

Ondra Vlček je poslední dobou nenáviděným youtuberem číslo jedna. Natáčí videa se svojí patnáctiletou holkou, které už třeba oholil hlavu nebo si dělal srandu, že je těhotná. Za připomenutí stojí určitě i jeho prank, v kterém se vydával za policii a předstíral, že mu patří policejní facebookový profil. Toto video pak ale smazal a na internetu se objevilo teprve nedávno. Všem je ale nicméně jasné, že jeho pranky a screenshoty konverzací v nich jsou jednoduše předpřipravené. Tyhle dojemné „dialogy“ pak Ondra sdílí do videí a hraje velký údiv, jako by netušil, že to psal celé on.

V posledním videu se rozhodl zareagovat na nařknutí z toho, že měl ukrást peníze lidem na Instagramu. Podle Ondrových slov to začalo celé tak, že měl za 130 korun sdílet jedno storíčko na svůj instagramový profil. Následně ho měl člověk, který mu peníze poslal, zmanipulovat k tomu, aby napsal nějaký příspěvek do veřejné skupiny na Facebooku. Odtamtud ho pak mělo dalších pět lidí začít urážet s tím, že jim dluží peníze – Ondra to vysvětluje tak, že se snad skupinka lidí měla dohodnout, že se složí na příspěvek u youtubera, ale člověk, který peníze měl předat, si jich většinu nechal. Od té doby pak začali další lidé bombardovat Ondru Vlčka zprávami, že jim dluží peníze.

Z tohoto obvinění pak měly dle Ondrových slov pastvu další reakční kanály, kteří ho nemají rádi. Sám říká, že by neměl potřebu někoho okrádat kvůli 130 korunám. Ale není se čemu divit, že mu málo lidí věří v čemkoliv, když vezmou v potaz jeho tvorbu a prezentování se na YouTube. Doufejme, že je v tom tentokrát opravdu nevinně…

Sdílejte článek

Přečtěte si také