VIDEO: Martin Rota se stylově svezl po Gogovi a Fattyho holce! Čím ho slovenský youtuber zklamal?

Kauza okolo Sáry Holanové a jejího útoku na slavné youtubery nenechala chladným ani známého provokatéra.

Kauza o psích množírnách, v níž Fattyho holka obvinila Goga a spol. z podporování týrání zvířat, se už několik týdnů šíří internetem a reagoval na ni nejen sám Gogo, ale také známý hater Peeetaaa. A nyní se k této kauze samozřejmě vyjádřil i Naprosto Retardovaný aka Martin Rota. Udělal to ale nejstylověji ze všech.

Na rozdíl od svých kolegů totiž nechtěl na toto reakční video lákat co nejskandálnějším titulkem, ale nakonec ho prakticky nijak nepojmenoval a na první pohled to vypadá, že jde o zcela obyčejné video. Úvodní obrázek dokonce mylně budí dojem, že video nefunguje. Ve skutečnosti se tu ovšem ostře opírá do Fattyho přítelkyně Sáry. Uznává, že otevřela velmi zajímavé téma a má v mnoha věcech pravdu. Podává to ovšem podle něj tím, slušně řečeno, nejméně šťastným způsobem.

Neodpustí si proto adresu ji i Fattyho mnoho drsných narážek. Jeho kritickému jazýčku však neutekl ani Slovák Gogo. S ním sice v mnoha věcech souhlasí, malinko ho ovšem Gogo zklamal svým vyjádřením o počátcích československých youtuberů. A není to jediná věc, která ho na Gogově videu naštvala. Rota se zkrátka zase ostře, a také velmi vtipně, pustil ze řetězu. Ale podle nás má také docela pravdu.

Sdílejte článek
Štítky youtuber Martin Rota

Přečtěte si také