Youtubeři

19. září 2016 13:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Naštvaný Gogo se ostře navezl do TVTwixx a nahých fotek youtuberek! Čím ho všichni tolik štvou?

Tohle Danny z TVTwixx asi trošku nevydýchal.

Asi všichni jsme si stačili všimnout, že současná tuzemská YouTube scéna je plná kauz s špinavými hádkami mezi youtubery, jež mají pouze jeden cíl. A to zajistit internetovým tvářím co největší sledovanost. Nad tímto smutným trendem se tak musel tentokrát už podruhé smutně pozastavit i samotný Gogo.

Nejpopulárnější československý youtuber sice nejdříve ve videu otevřel svůj Youtube Yearbook, který dostaly všechny kanály, které loni překročily hranici milionu odběratelů. Po svém ohromném úspěchu se ovšem vyjádřil k současným youtuberským kauzám a lákavým zavádějícím titulkům. Právě proto své nové video záměrně pojmenoval “Gogové nahé fotky unikly!“. Smutně je pak naštvaný z toho, jakým směrem se youtuberská scéná od vtipných a herních videí posunula a sám by pak chtěl s tímto stavem díky své tvorbě něco dělat.

Z internetových hvězdiček si pak dělá legraci a neodpustí si ani rýpnutí do partičky TVTwixx, jejíž člen Danny sprostá konfliktní videa rozjížděl nejvíce. Hoši bohužel jeho parodii trošku nepřekousli a kvůli použití pár sekund jejich videa bylo Gogovo video napoprvé z YouTube staženo. I přesto bylo z narážek jasné, že slavný Slovák mluví právě o nich. Souhlasíte s jeho názorem?


Přečtěte si také