návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Naštvaný Gogo se ostře navezl do TVTwixx a nahých fotek youtuberek! Čím ho všichni tolik štvou?

Tohle Danny z TVTwixx asi trošku nevydýchal.
Vydáno: 19.09.2016
Co se Gogovi nelíbí?
Autor: youtube.com Co se Gogovi nelíbí?

Asi všichni jsme si stačili všimnout, že současná tuzemská YouTube scéna je plná kauz s špinavými hádkami mezi youtubery, jež mají pouze jeden cíl. A to zajistit internetovým tvářím co největší sledovanost. Nad tímto smutným trendem se tak musel tentokrát už podruhé smutně pozastavit i samotný Gogo.

Gogo vs. Fattyho holka

VIDEO: Naštvaný Gogo zaútočil na Fattyho holku! Dělá si z ní srandu, z lidí prý dělá naivní ovce!

Nejpopulárnější československý youtuber sice nejdříve ve videu otevřel svůj Youtube Yearbook, který dostaly všechny kanály, které loni překročily hranici milionu odběratelů. Po svém ohromném úspěchu se ovšem vyjádřil k současným youtuberským kauzám a lákavým zavádějícím titulkům. Právě proto své nové video záměrně pojmenoval “Gogové nahé fotky unikly!“. Smutně je pak naštvaný z toho, jakým směrem se youtuberská scéná od vtipných a herních videí posunula a sám by pak chtěl s tímto stavem díky své tvorbě něco dělat.

Z internetových hvězdiček si pak dělá legraci a neodpustí si ani rýpnutí do partičky TVTwixx, jejíž člen Danny sprostá konfliktní videa rozjížděl nejvíce. Hoši bohužel jeho parodii trošku nepřekousli a kvůli použití pár sekund jejich videa bylo Gogovo video napoprvé z YouTube staženo. I přesto bylo z narážek jasné, že slavný Slovák mluví právě o nich. Souhlasíte s jeho názorem?

VIDEO: Gogo vs. TVTwixx

 

 

Fatty vs. Gogo

VIDEO: Fatty vs. Gogo! Slavný youtuber brání svoji holku a slovenské hvězdě se vysmívá

Jak si svůj kutloch vylepšil?

VIDEO: GoGo si unikátně vymazlil bejvák! Podívejte se na nejstylovější studio mezi youtubery

Článek je zařazen v: fotka , YouTube , Nahý , Slovák , kauza , naštvaný , Gogo , TVTwixx , Carrie Kirsten

reklama