Youtubeři

23. května 2022 16:17

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sebastian Lyang natočil v LIKE HOUSE 3 nový drsný song! Bude z něj virální hit?

Oblíbený influencer Sebastian Lyang se snaží v reality show podpořit svou rapperskou kariéru. Podaří se mu to?

Mezi největší krasavce třetí řady LIKE HOUSE patří bezpochyby influencer Sebastian Lyang, který během uplynulých měsíců získal díky účasti ve vile jistě slušný zástup fanynek. I když na jeho bouřlivé hádce s Liubov Tupikovou si řada hejtrů smlsla, dvojce už spolu vychází a Sebastian je pro diváky zase za sympaťáka.

Jak ale jeho příznivci vědí, Sebastian není pouze vycházející hvězdičkou sociálních sítí, ale také rapperem, jenž se snaží prosadit na tuzemské scéně. Rozhodl se proto vytěžit aktuální popularitu a natočit ve vile svůj nový videoklip, čehož si mohli diváci ostatně všimnout v uplynulých týdnech i v televizi.

Vznikl tím klip k jeho novému songu Represent, v němž samozřejmě účinkují i ostatní soutěžící LIKE HOUSE 3. A nutno říct, že minimálně po vizuální stránce je video opravdu dosti povedené a sbírá v komentářích spokojené ohlasy. Dokáže Sebastian přesvědčit nové fanoušky o svých hip-hopových schopnostech? A bude z jeho písně internetový hit? Necháme se překvapit.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také