Nový kluk Shopaholicadel.
Autor: YouTube.com/shopaholicadel Nový kluk Shopaholicadel.

VIDEO: Shopaholicadel přiznala nového kluka! V čem je podle ní lepší než David?

MilanR. Publikováno: 15.03.2023
Kontroverzní influencerka šla konečně s pravdou ven. Jak její nový přítel vůbec vypadá?
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Ano, máme tu další den a s ním další epizodu vztahové telenovely Shopaholicadel. Už několik dní pokračuje její velká válka na sociálních sítích s bývalým snoubencem Davidem Pražákem aka Fregameremcz, s nímž se rozešla před několika dny. Oba na sebe vzájemně hází špínu a zejména kontroverzní youtuberka mluví nyní o Davidovi jako o naprosto neschopné a nedospělé osobě, která po sobě neumí ani spláchnout, týral ji i citově vydíral a ona se po jeho boku pouze trápila. Jenže v posledních dnech se ukazuje, že za rozchodem mohlo stát i něco jiného, konkrétně Adélčin nový partner.

Spekulace o novém příteli začaly na internetu v podstatě ihned po bouřlivém rozchodu a informaci potvrdil i odkopnutý David, podle něhož si Adéla našla čerstvý úlovek na Tinderu. „Tam si taky mimochodem našla aktuálního přítele, s tím je od pátku, i když teprve ten den mě vyhodila. Nevím, jestli s ním nebyla už předtím, ale určitě ho přede mnou už nějakou dobu preferovala,“ přiznává v rozhovoru David pro Extra.cz. Influencerka nejdřív nový vztah popírala, poté mlžila a tvrdila, že do něj nikomu nic není. A nyní? Teď už o novém partnerovi otevřeně mluví na sociálních sítích a tvrdí, jak je konečně šťastná a spokojená.

 

 

Vztah potvrdila ve svém videu, v němž reagovala na vtípek tiktokera Kolesa, který ji označil za svou holkou. „Že o tom nic nevím. Pokud já vím, tak mám jiného partnera. Takže co to tady Koleso hraješ za divadlo? Ty si na mně chceš zvednout sledovanost jako můj bývalý?“ tvrdí ve videu a dodává, v čem je lepší než její ex. „Já mám partnera, který je lepší než Fregamercz. Hlavně je to chlap a není to dítě,“ říká Adéla.

 

 

Internet už pak samozřejmě zná identitu jejího nového nápadníka. Jmenuje se Jan Kulas a na svém instagramovém profilu už se dokonce sám označil jako přítel Shopaholicadel. Jeho identitu pak ostatně potvrdila na svém profilu také Adéla, která se dokonce pochlubila datem začátku vztahu, jímž je pátek 10. března. Tedy den, o němž mluvil její expřítel. Takže tady už jdou jakékoliv tajnosti opravdu stranou a nejspíš už se brzy budeme moci těšit na první společné a zamilované fotky. Tak uvidíme, jak dlouho tentokrát Adéle velká láska vydrží.

Nová láska Shopaholicadel?

Nová láska Shopaholicadel! Youtuberka si po rozchodu prý našla kluka. Za jak dlouho nahradila Davida?

Shopaholicadel útočí na Davida.

VIDEO: Shopaholicadel útočí na bývalého! Obvinila ho z týrání a braní drog. Co řekla o nevěře?

reklama