Simona Tvardek o konci přátelství s Tadeášem.
Autor: Instagram.com/yngsiimonii Simona Tvardek o konci přátelství s Tadeášem.

VIDEO: Simona Tvardek se vyjádřila ke konci přátelství s Tadeášem Kuběnkou. Proč to podle ní influencer přehání?

MilanR. Publikováno: 29.08.2022
Vítězka reality show LIKE HOUSE 3 se konečně vyjádřila ke krizi s Tadeášem Kuběnkou. Co si o celé situaci myslí?
Simona Tvardek
Simona Tvardek
Simona Tvardek alias yngsimoni je mladou začínající influencerkou narozenou ve znamení Vodnáře... Přečíst celé

reklama

Ještě před pár měsíci bez sebe nedali ani ránu, nyní je však jejich velké přátelství prakticky u konce. Influenceři Tadeáš Kuběnka a Simona Tvardek byli na sociálních sítích i během svých působeních v reality show LIKE HOUSE neoddělitelnou dvojicí, oblíbený tiktoker ovšem před pár dny prozradil, že to je bohužel už minulostí. V talk show Veronicy Biasiol potvrdil, že jejich přátelství získalo značné trhliny a už nikdy nebude jako dřív.

Dával to pak za vinu zejména Simoně, s níž už došla Tadeášovi podle jeho slov trpělivost. „Přijde mi, že jsem jí dával fakt všechno. Vzal jsem ji z Frýdku do Prahy, tady jsem ji živil půl roku a neříkám, že by mi to dlužila, ale přijde mi, že v tom vztahu nebyla žádná loajalita či pomocná ruka z její strany,“ vysvětlil v talk show Tadeáš. Nyní se k celé situaci vyjádřila i samotná Simona aka Yngsimoni. A zatímco Kuběnka byl na její adresu poměrně drsný, ona příliš nechápe, co se děje.

O celé situaci promluvila v podcastu Ladislava Sinaie. Ke konfliktu mezi Simonou a Tadeášem došlo kvůli debatě o studiu, v němž natáčeli youtuberský pořad Ikony z Moravy. Kuběnka totiž nebyl s jejím návrhem studio opustit za jedno a měl prý vybouchnout. Moc pak nechápe, jak se to celé mohlo tolik vyhrotit a proč o ní rozšiřuje lži.

 

 

„Řekl mi nějaké věci, co mi dost ublížily. Já nechci říkat, že přehání, protože mi opravdu pomohl. Vůbec mě ale neživil půl roku,“ tvrdí Simona a ohrazuje se i proti dalším jeho nařčením. „Já jsem mu furt cpala půlku nájmu a on mi tvrdil, že to nechce,“ popírá Simona Tadeášova slova, že by ji půl roku živil. „Já nevím, v čem jsem se na něj vy*rala. Já tam pro něj byla furt, i po té emoční stránce. Já bych mu pomohla, ale když on si o pomoc neřekne, tak já mu logicky pomoct nemůžu,“ dodává.

„Mně přijde, že to strašně zveličuje. Není to podle mě ani tak dramatické, není to žádná kauza, je to prostě sra*ka,“ dodává už dost rezignovaně Simona. Krach velké přátelství ji pak sice mrzí, ale asi tuší, že s tím nic moc nenadělá. Dokáže se tahle dvojice ještě někdy udobřit, nebo je velké kamarádství už navždy passé? Necháme se překvapit.

Konec přátelství Tadeáš Kuběnky a Simony Tvardek.

VIDEO: Tadeáš Kuběnka drsně promluvil o konci přátelství se Simonou Tvardek! Co se mezi nimi stalo?

Tadeáš Kuběnka o Simoně. 1

VIDEO: Tadeáš Kuběnka se pustil do své kamarádky Simony! A kdo podle něj ukázal v LIKE HOUSE 3 penis?

reklama