VIDEO: Simona Tvardek se vyjádřila ke konci přátelství s Tadeášem Kuběnkou. Proč to podle ní influencer přehání?

Vítězka reality show LIKE HOUSE 3 se konečně vyjádřila ke krizi s Tadeášem Kuběnkou. Co si o celé situaci myslí?

Ještě před pár měsíci bez sebe nedali ani ránu, nyní je však jejich velké přátelství prakticky u konce. Influenceři Tadeáš Kuběnka a Simona Tvardek byli na sociálních sítích i během svých působeních v reality show LIKE HOUSE neoddělitelnou dvojicí, oblíbený tiktoker ovšem před pár dny prozradil, že to je bohužel už minulostí. V talk show Veronicy Biasiol potvrdil, že jejich přátelství získalo značné trhliny a už nikdy nebude jako dřív.

Dával to pak za vinu zejména Simoně, s níž už došla Tadeášovi podle jeho slov trpělivost. „Přijde mi, že jsem jí dával fakt všechno. Vzal jsem ji z Frýdku do Prahy, tady jsem ji živil půl roku a neříkám, že by mi to dlužila, ale přijde mi, že v tom vztahu nebyla žádná loajalita či pomocná ruka z její strany,“ vysvětlil v talk show Tadeáš. Nyní se k celé situaci vyjádřila i samotná Simona aka Yngsimoni. A zatímco Kuběnka byl na její adresu poměrně drsný, ona příliš nechápe, co se děje.

O celé situaci promluvila v podcastu Ladislava Sinaie. Ke konfliktu mezi Simonou a Tadeášem došlo kvůli debatě o studiu, v němž natáčeli youtuberský pořad Ikony z Moravy. Kuběnka totiž nebyl s jejím návrhem studio opustit za jedno a měl prý vybouchnout. Moc pak nechápe, jak se to celé mohlo tolik vyhrotit a proč o ní rozšiřuje lži.

„Řekl mi nějaké věci, co mi dost ublížily. Já nechci říkat, že přehání, protože mi opravdu pomohl. Vůbec mě ale neživil půl roku,“ tvrdí Simona a ohrazuje se i proti dalším jeho nařčením. „Já jsem mu furt cpala půlku nájmu a on mi tvrdil, že to nechce,“ popírá Simona Tadeášova slova, že by ji půl roku živil. „Já nevím, v čem jsem se na něj vy*rala. Já tam pro něj byla furt, i po té emoční stránce. Já bych mu pomohla, ale když on si o pomoc neřekne, tak já mu logicky pomoct nemůžu,“ dodává.

„Mně přijde, že to strašně zveličuje. Není to podle mě ani tak dramatické, není to žádná kauza, je to prostě sra*ka,“ dodává už dost rezignovaně Simona. Krach velké přátelství ji pak sice mrzí, ale asi tuší, že s tím nic moc nenadělá. Dokáže se tahle dvojice ještě někdy udobřit, nebo je velké kamarádství už navždy passé? Necháme se překvapit.


Přečtěte si také