VIDEO: Skandál! Youtubeři TVTwixx a Ikaro odpálili nebezpečnou bombu! Jak dopadl zásah policie?

Kontroverzní youtubeři přišli s další šíleným kouskem, nad nímž zůstává rozum stát.

Neuběhne snad ani měsíc, aby neměla youtuberská partička TVTwixx, a zejména její lídr Danny, zaděláno na pořádný malér. Internetová hvězdička ještě ani pořádně nevysvětlila své falešné e-maily v kauze BMW Invelt a už tu máme další kontroverzní video, nad nímž bude většina z nás asi nechápavě kroutit hlavou. Dannyho a jeho kamaráda, youtubera Ikara, totiž nenapadlo nic lepšího, než vytvořit svou vlastní improvizovanou bombu a jen tak z legrace ji odpálit.

Výbušninu vytvořili z 10 litrů benzínu naplněného v PET lahvích a petardy. Ještě před zkouškou svých improvizovaných bomb ovšem měli potyčku s policií, jelikož je nechali v garáži Dannyho domu. Zatímco přivolaní strážníci tento youtuberův kousek tolik neřešili, sousedi byli logicky vzteky bez sebe a k jeho nezodpovědnému chování si nebrali servítky. Youtubery poté nenapadlo nic “chytřejšího“ než své bomby odpálit téměř mezi obydlenými budovami a kousek od elektrického vedení, což by mohlo mít nedozírné následky!

Až posléze se kvůli naštvanému sousedovi přesunou na opuštěné pole, kde proběhne zdaleka největší výbuch. Něco nám říká, že o tomto jejich bláznivém kousku se bude mluvit ještě hodně dlouho. Tahle youtuberská partička se zkrátka kvůli vysokým zhlédnutím asi opravdu nezastaví před ničím.

Sdílejte článek
Štítky policie bomba výbuch skandál Ikaro TVTwixx

Přečtěte si také