návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Skandál! Youtubeři TVTwixx a Ikaro odpálili nebezpečnou bombu! Jak dopadl zásah policie?

Kontroverzní youtubeři přišli s další šíleným kouskem, nad nímž zůstává rozum stát.
Vydáno: 03.01.2017
TVTwixx zase řádí.
Autor: youtube.com TVTwixx zase řádí.

Neuběhne snad ani měsíc, aby neměla youtuberská partička TVTwixx, a zejména její lídr Danny, zaděláno na pořádný malér. Internetová hvězdička ještě ani pořádně nevysvětlila své falešné e-maily v kauze BMW Invelt a už tu máme další kontroverzní video, nad nímž bude většina z nás asi nechápavě kroutit hlavou. Dannyho a jeho kamaráda, youtubera Ikara, totiž nenapadlo nic lepšího, než vytvořit svou vlastní improvizovanou bombu a jen tak z legrace ji odpálit.

Opravdu šlo jen o hnusný podvrh?

GALERIE: Zvrat v youtuberské kauze okolo BMW! Youtubeři TVTwixx a Freescoot falšovali výhrůžné e-maily! Máme důkazy!

Výbušninu vytvořili z 10 litrů benzínu naplněného v PET lahvích a petardy. Ještě před zkouškou svých improvizovaných bomb ovšem měli potyčku s policií, jelikož je nechali v garáži Dannyho domu. Zatímco přivolaní strážníci tento youtuberův kousek tolik neřešili, sousedi byli logicky vzteky bez sebe a k jeho nezodpovědnému chování si nebrali servítky. Youtubery poté nenapadlo nic “chytřejšího“ než své bomby odpálit téměř mezi obydlenými budovami a kousek od elektrického vedení, což by mohlo mít nedozírné následky!

Až posléze se kvůli naštvanému sousedovi přesunou na opuštěné pole, kde proběhne zdaleka největší výbuch. Něco nám říká, že o tomto jejich bláznivém kousku se bude mluvit ještě hodně dlouho. Tahle youtuberská partička se zkrátka kvůli vysokým zhlédnutím asi opravdu nezastaví před ničím.

VIDEO: TVtwixx - obrovský výbuch

 

 

Kdo youtuberům vyhrožuje mafií?

VIDEO: Drsná youtuberská kauza okolo BMW! Člověk z automobilky prý vyhrožuje TVTwixx mafií! Skončí aféra u soudu?

GALERIE: 15 nejhorších filmových chyb, kterých jste si nikdy nevšimly!

VIDEO: Carrie Kirsten drsně útočí na TVTwixx a Freescoota a žádá cenzuru YouTube! Jaký přeje youtuberům trest?

Článek je zařazen v: policie , bomba , skandál , Ikaro , výbuch , TVTwixx

reklama