Youtubeři

22. března 2021 20:04

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Slavnému slovenskému youtuberovi hrozí smazání kanálu! Co strašného v minulosti natočil?

Známý youtuber Duklock má problémy se svým YouTube kanálem. Musel smazat desítky videí a reálně mu hrozí smazání kanálu.

Nedávno známý slovenský hráč, youtuber a komentátor videí ostatních tvůrců natočil video, v kterém kritizoval počínání Ondry Vlčka. Ten u něj byl na rozhovoru a marně se snažil vysvětlovat, proč natáčí trapná videa a dělá si legraci z homosexuálů. Duklock s ním tehdy trpělivě řešil, jakým způsobem by měl svoji tvorbu upravit, proč ho tolik lidí nenávidí a jaký s ním mají problém. Od té doby se stala spousta věcí – Ondra Vlček se vrátil do naprosto těch stejných kolejí jako předtím, začal točit úplně stejné nesmysly jako dřív, a co víc – opět si začal dělat srandu z homosexuálně orientovaných lidí tím, že opět předstírá, že je gay.

Na jeho opětovný „pád“ už naposledy Duklock zareagoval, a to víceméně tak, že ho Ondra svým chováním zklamal. Krátce poté ale bylo video smazáno stejně jako mnoho jeho ostatních videí s tím, že obsahovalo nenávist a šikanu, což Duklock napsal na svůj Instagram. Divákům se pak v nejnovějším videu na kanále Duklock Plus omlouvá a uvádí, že musel smazat desítky svých videí ze svého hlavního kanálu, který se jmenuje Duklock. Všechno to podle jeho slov začalo už začátkem roku, když pařil jednu svojí oblíbenou hru a řekl vtip, který souvisel s Hitlerem. Video však zjevně někdo nahlásil a on dostal upozornění kvůli porušení pravidel komunity.

Kvůli tomuto videu dostal opožděně ban na 7 dní, kdy nemohl nahrával žádná videa. Jenže už jeden den po vypršení banu nahrál právě video s reakcí na Ondru Vlčka, což bohužel nebylo zrovna v nejlepší dobu. YouTube totiž jeho tvorbu víc sledovalo, takže hned po uveřejnění videa dostal Duklock další upozornění kvůli porušení pravidel. Ondra Vlček přitom na video sám reagoval a souhlasil s tím, co mu v něm Duklock vzkázal. I přesto YouTube vyhodnotil video jako šikanující. To však pro slovenského youtubera znamená, že má zákaz nahrávání videí na svůj hlavní kanál po dobu 14 dní a navíc jsou jeho „striky“ za porušení pravidel platné po dobu 3 měsíců, než zmizí. Nutno podotknout, že kdyby ještě potřetí porušil pravidla během této doby, tak mu YouTube kanál vymaže, a on by už dál jako osoba měl zakázáno videa na platformu točit. Proto jeho reakční videa teď zřejmě nějakou dobu neuvidíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také