VIDEO: Šokující přiznání v LIKE HOUSE 3! Co spolu měli Luktuma a sexy Liubov?

LIKE HOUSE 3 (45) - Flirt Lukáše s Liubov

Fanoušci oblíbené reality show se dnes dozvědí, že oblíbení influenceři Luktuma a Liubov Tupiková k sobě měli v minulosti hodně blízko.

Diváci LIKE HOUSE 3 samozřejmě u obrazovek rádi spekulují a dávají dohromady nejrůznější vysněné páry. Mluvilo se o sympatiích Sebastiana k rázné Simoně a mnozí si všimli jiskření mezi Luktumou a Hankou Gelnarovou. Tiktoker Lukáš Tůma má přitom podle všeho za sebou intimnosti s jinou obyvatelkou vily, sympatickou Liubov Tupikovou.

Luktuma totiž v dnešním díle prozradí, že mezi ním a sexy tiktokerkou v minulosti opravdu k něčemu došlo a dvojice k sobě měla hodně blízko. „Já vám řeknu jeden takovej příběh, jak se do mě Liuba zamilovala,“ začne zcela nečekaně Lukáš. Přestože se ho snaží Liubov zastavit, pokračuje ve svém vyprávění dále a jeho průpovídky naznačují, že mezi nimi proběhl krátký flirt.

Liubov chce alespoň uvést věci na pravou míru: „On byl jako první!“ Tím však nevědomky potvrdí, že mezi nimi skutečně něco bylo. Z další konverzace vyplyne, že Lukáš chtěl s Liubov dříve točit TikToky. „Ano, protože já jsem ještě tehdy byl nikdo,“ dodá na vysvětlenou Lukáš. „Proto jsi na mě měl tehdy crush,“ přitakává Liubov. Lukáš dál rozvíjí své úvahy a říká, že to bylo vzájemné, ale Liubov s tím evidentně nesouhlasí. „Líbil se mi asi tak týden. Pak jsem ale zjistila, že je to toxic boy,“ říká. Ať už to bylo jakkoliv, mezi tímhle párem rozhodně nějaký románek proběhl. Dočkáme se jeho pokračování?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v podvečer na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.