Youtubeři

27. března 2023 17:39

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sugar Denny je všem pro smích! Youtuberka tvrdí, že druhá světová válka se odehrávala jen v Evropě

Kontroverzní youtuberka má zase jednou z ostudy kabát. Čím rozesmála všechny hejtry i své fanoušky?

Youtuberka Sugar Denny, vlastním jménem Denisa Kouřílková, patří mezi kontroverzní youtuberky, jež svým chováním vzbuzují velké vášně. Zatímco ona se označuje za úspěšnou influencerku, která se nebojí říct svůj názor, lidé ji právě kvůli jejímu chování kritizují. Hejtři ji považují za arogantní a pokryteckou, když např. kritizuje lidi, co hodnotí ostatní podle vzhledu a přitom sama dělá to samé. Mnohým pak vadí její přemíra anglických slovíček, kdy nedá pomalu dohromady ani celou větu česky. A mnoho kritiků, v čele s tvůrcem reakčních videí Sibiřanem, se nebojí říci, že Sugar Denny není úplně „nejostřejší tužkou v penále“. A právě těmto posměváčkům dala nyní youtuberka další munici.

S oblíbeným Tadeášem Kuběnkou chtějí oba influenceří říkat natvrdo své nepopulární názory, které ostatní naštvou. Jenže často z jejich úst vycházejí i pitomosti, jimiž jsou ostatním pro smích. To se týká jejich nedávného videa, v němž se Sugar Denny rozpovídala o druhé světové válce. A to youtuberka, která nemá dodělanou střední školu, neměla dělat.

Prohlásila totiž, že nechápe, proč se druhé světové válce říká, že je světová. Podle ní totiž probíhala pouze v Evropě. „Celý svět ne. To mi přijde vtipné, jak se tomu říká světová válka. Protože víš co, to bylo jenom v Evropě. Vezmi si třeba, že Karibik s námi nebojoval, nebo Kambodža,“ říká ve videu Sugar Denny. Kuběnka pak pasáž nevzdělanosti korunuje vyjádřením, že druhá světová trvala pouze do roku 1942.

A posměšné reakce lidí v komentářích na sebe nenechaly dlouho čekat a dalo by se říci, že všichni jim nechávají jejich mezery ve vzdělání pořádně sežrat. „Tak to je přehlídka nevzdělanosti. Celý segment s druhou světovou válkou jsem se třískal smíchy,“ píše jeden z komentujících. „Gratuluji, toto je duo dvou nejhloupějších pokrytců na českém internetu,“ přidává se ostře další.

V tomto případě by se přitom Sugar Denny nemohla vymlouvat ani na nedodělanou maturitu. Jedná se totiž o učivo základní školy a znalosti, jež by měl znát opravdu každý z nás. To ale youtuberku příliš netrápí, i když tím bohužel pro své mladé diváky nejde zrovna nejlepším příkladem. Pokud by ale Sugar Denny chtěla přece jen zpytovat svědomí a doplnit si znalosti o druhé světové válce, doporučujeme jí poučné články na Prima ZOOM.

Sdílejte článek

Přečtěte si také