Youtubeři

10. června 2022 13:38

redakce Prima Lajk

FOTO: Kontroverzní youtuberce SugarDenny opět smazali Instagram! Co provedla tentokrát?

Jedna z nejkontroverznějších mladých youtuberek musí řešit další problém. Kdy jí dojde s Instagramem trpělivost?

Sugar Denny – jméno, které vyvolává na sociálních sítích často velkou bouři a směsici protichůdných názorů. 18letá influencerka, vlastním jménem Denisa Kouřílková, si díky svému osobitému vystupování získala sice řadu fanynek, ale také dost početnou armádu hejtrů, kteří ji nemohou vystát. A upřímně, ona jim často dává munici svými kontroverzními názory i slušnou řádkou kauz.

Už v roce 2018 se dostala do povědomí lidí, když žebrala u fanoušků, aby jí koupili nový MacBook, poté přišla kauza s nedoručenými balíčky či ošklivá aféra kolem jejího intimního života. Sugar Denny je zkrátka pro mladé fanynky osobností, pro jiné zase magnetem na problémy s prořízlou pusou, jemuž nemohou přijít na jméno. Jsou na ni zkrátka alergičtí. A právě kvůli nim nejspíš influencerka znovu přišla o svůj instagramový účet.

Ano, Sugar Denny přišla o svůj další, v pořadí už třetí velmi sledovaný profil na Instagramu. A důvod je opět evidentní – hejtři nahlašovali její fotky a další obsah tak dlouho, až lidé ze sociální sítě přešli k velmi radikálnímu kroku, zablokování účtu. Youtuberka se sice proti rozhodnutí odvolala, je ovšem otázkou, jestli jí to vůbec k něčemu bude. Sugar Denny si proto ihned založila nový profil, na němž neskrývá svůj smutek a rozhořčení. Už jí totiž malinko docházejí nervy s faktem, že musí ve svém budování instagramového profilu, který je pro její (nejen) influencerskou kariéru velmi důležitý, znovu začínat od nuly.

„Už mi smazali jeden hlavní účet, kde jsem měla necelých 200 tisíc followerů. Potom mi smazali další účet, kde jsem měla 77 tisíc, teď jsem přišla o účet s 137 tisíci a já už nemám energii furt si zakládat nové profily a furt něco začínat od znova,“ sdílela Sugar Denny svou frustraci na InstaStories. „Buduju si tyhle platformy několik let, a protože mě někdo nahlašuje, tak lusknutím prstu je to v pr…“ dodává naštvaná influencerka.

Jenže jak se zdá, o věrnost svých příznivců se bát nemusí. Ti nejenže jí vyjadřují na sociální síti podporu, ale už má díky nim na novém profilu za pár hodin přes 30 tisíc followerů. Otázkou je, zda to v případě, kdy budou odpůrci její příspěvky znova a znova nahlašovat, není trochu nekonečný příběh, který se bude ještě několikrát opakovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také