Youtubeři

30. března 2023 15:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sugar Denny promluvila o plastických operacích. Opravdu si chce nechat zvětšit prsa?

Kolik má kontroverzní influencerka za sebou kosmetických či plastických zákroků? A na jaké se chystá?

Youtuberka Denisa Kouřílková aka Sugar Denny o sobě dává poslední dobou nejvíce vědět internetovým podcastem Kontroverzní, v němž se svým kamarádem, vítězem LIKE HOUSE 2, Tadeášem Kuběnkou otevřeně mluví o různých tématech a říkají zde své kontroverzní a nepopulární názory. Není se proto čemu divit, že jejich pravidelný pokec má spoustu fanoušků i hejtrů. V nejnovějším díle se pak rozpovídali o plastických operacích a estetických zákrocích nejen u jiných youtuberů, ale samozřejmě také u sebe. A Sugar Denny svého kamaráda v mnohém překvapila.

Zatímco Tadeáš přiznal na svém obličeji nespočet kosmetických zákroků a podle něj není na jeho tváři část, která by nebyla alespoň trochu upravená, Denny je se svými úpravami skromnější, než její kamarád tušil. Údajně totiž prozatím byla „jen“ na botoxu a tzv. lip filleru. O pár minut později pak Kuběnku šokovala znovu, když začali rozebírat, jaké operace by nejraději podstoupili. Sugar Denny pak řekla, že chce v budoucnu na plastiku prsou a svá bujná ňadra si chce nechat ještě zvětšit! Tomu nemohl šokovaný Tadeáš vůbec uvěřit, a tak šla Denny ihned s pravdou ven.

Dělala si z něj totiž srandu a ve skutečnosti přemýšlí o pravém opaku, tedy zmenšení svých prsou. Má pak proto poměrně logické důvody. „Chtěla bych jít na zmenšení prsou a nechat je pozvednout nahoru. Gravitace se prostě aplikuje na cokoliv, takže když máte velká a těžká prsa, tak vám jdou automaticky dolů,“ svěřila se Sugar Denny a dodala, že už několik měsíců plánuje také liposukci dvojité brady. Jinak ovšem žádné zákroky v plánu nemá, čímž v těchto ohledech mnohem aktivnějšího Tadeáše celkem překvapila. Nechme se tedy překvapit, kdy se Sugar Denny ke zmenšení prsou nakonec odhodlá.


Přečtěte si také