Youtubeři

12. května 2022 14:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Těžká dřina v LIKE HOUSE 3! Influenceři museli kydat hnůj. Kdo po sobě házel lejna?

LIKE HOUSE 3 (49) - Influenceři kydají hnůj

Dnes v influenceři v oblíbené reality show pochopí, co je to opravdu špinavá a smradlavá práce.

Tento týden plní internetové hvězdičky v reality show LIKE HOUSE 3 challenge zaměřené na byznys. A dnes se podívají do špinavých zákoutí zemědělství. Zamíří totiž na statek, kde kluky a holky ze sociálních sítí čeká pořádná fyzická práce. Mají za úkol kydat hnůj u telat. Influenceři ovšem ukážou, že nejsou rozmazlenci a smradlavé práce se neštítí. Mnoha hejtrům pak někteří možná i vytřou zrak.

Někteří soutěžící pak vzali výzvu s patřičným nadhledem. A možná víc nechutně, než by bylo zdrávo. Hanka Gelnarová s Davidem Dvořákem se totiž začali provokovat v tom, kdo na koho hodí výkaly. „Hej, jestli to na mě hodíš, vymáchám tě v tom tak, že ti opadají ty tvoje řasy,“ vyhrožuje David. Naštěstí ani na jednu tuto věc nedojde.

„Je to hroznej smrad,“ přiznává Hanka, která divákům předvede, že se smradlavých exkrementů rozhodně nezalekne. „Ráda bych vzkázala všem našim hejtrům, kteří o nás šíří, že neumíme pracovat rukama: Podívejte, co děláme! Uklízíme ho*na!“ říká do kamery s úsměvem Hanka a má jeden vzkaz i pro svoji maminku: „Mami, dívej, jakou máš pracovitou dceru!“ Mnohé svým pracovním nasazením opravdu překvapí. Jak si při práci na statku povedou ostatní?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.