Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Těžká dřina v LIKE HOUSE 3! Influenceři museli kydat hnůj. Kdo po sobě házel lejna?

MilanR. Publikováno: 12.05.2022
Dnes v influenceři v oblíbené reality show pochopí, co je to opravdu špinavá a smradlavá práce.
Hanka Gelnarová z LIKE HOUSE 3.
Hanka Gelnarová
Hanka Gelnarová je oblíbenou influencerkou, která ze známá především z TikToku a Instagramu.... Přečíst celé

reklama

Tento týden plní internetové hvězdičky v reality show LIKE HOUSE 3 challenge zaměřené na byznys. A dnes se podívají do špinavých zákoutí zemědělství. Zamíří totiž na statek, kde kluky a holky ze sociálních sítí čeká pořádná fyzická práce. Mají za úkol kydat hnůj u telat. Influenceři ovšem ukážou, že nejsou rozmazlenci a smradlavé práce se neštítí. Mnoha hejtrům pak někteří možná i vytřou zrak.

Někteří soutěžící pak vzali výzvu s patřičným nadhledem. A možná víc nechutně, než by bylo zdrávo. Hanka Gelnarová s Davidem Dvořákem se totiž začali provokovat v tom, kdo na koho hodí výkaly. „Hej, jestli to na mě hodíš, vymáchám tě v tom tak, že ti opadají ty tvoje řasy,“ vyhrožuje David. Naštěstí ani na jednu tuto věc nedojde.

„Je to hroznej smrad,“ přiznává Hanka, která divákům předvede, že se smradlavých exkrementů rozhodně nezalekne. „Ráda bych vzkázala všem našim hejtrům, kteří o nás šíří, že neumíme pracovat rukama: Podívejte, co děláme! Uklízíme ho*na!“ říká do kamery s úsměvem Hanka a má jeden vzkaz i pro svoji maminku: „Mami, dívej, jakou máš pracovitou dceru!“ Mnohé svým pracovním nasazením opravdu překvapí. Jak si při práci na statku povedou ostatní?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Drsný trénink Silvie Dellai.

VIDEO: Drsný trénink v LIKE HOUSE 3! Jak se chystá Silvia Dellai na zápas v MMA?

Silvia Dellai a penis.

VIDEO: Pikantní přiznání v LIKE HOUSE 3! Proč by chtěla mít bývalá pornoherečka Silvia Dellai penis?

reklama