Youtubeři

25. října 2022 13:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tiktokerovi Kolesovi hrozí dva roky vězení! Za co může jít influencer sedět?

Kolesovy problémy se zákonem možná budou mít ošklivé vyvrcholení. Co udělal tentokrát?

Patrik Pešava alias Koleso patří mezi nejbizarnější influencery současnosti a lidé se jeho bizarnímu chování rádi smějí. Jenže nyní se zdá, že na své nezodpovědné jednání, při němž zapomíná občas rozumně myslet, může ošklivě doplatit. Na Instagramu totiž přiznal, že mu přišel trestní příkaz, podle něhož mu hrozí až dva roky odnětí svobody! A oficiální dokument, který ve videu ukazuje, napovídá, že v tomhle případě asi nepůjde o žádný prank.

A za jaký z jeho prohřešků mu hrozí vězení? Podle náhledu do dokumentu je tiktoker obviněn z nedovoleného užívání cizí věci. Měl využít hospitalizace svého kamaráda, kterému vzal auto. V tom pak jezdil několik týdnů, dokud ho nezastavila policie. A jak je ve videu vidět, jeho pověstná dobrá nálada a smích ho tentokrát opravdu přešly. Dnes by se měl Koleso o svém trestním jednání dozvědět více a slibuje fanouškům, že brzy sdělí detaily.

Nejsou to pak letos jeho první problémy s policií. Na jaře po něm bylo vyhlášeno pátrání a později byl zadržen. Tiktoker později přiznal, že řídil auto i přesto, že neměl řidičské oprávnění. „Měl jsem zákaz řízení na rok, takže i maření výkonu úředního rozhodnutí,“ prozradil Koleso v rozhovoru pro CNN Prima News. „Pil, a tak mě poprosil, abych ho odvezl někam na akci,“ doplnil Koleso. Kromě auta zajímala policisty ještě rozbitá čekárna ve Vítkovicích v Ostravě. Znovu se pak o něj policie zajímala před pár týdny, kdy po něm bylo opět vyhlášeno na několik hodin pátrání. Tuto událost ale bral Koleso s humorem. V případě jeho nejnovější kauzy už to však rozhodně neplatí.

Sdílejte článek
Štítky policie vězení Instagram Ostrava obvinění věznice Vítkovice Influencer Patrik Pešava Koleso

Přečtěte si také