Youtubeři

27. května 2022 18:59

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vítězkou LIKE HOUSE 3 se stala Simona Tvardek! Co jí vzkázali ostatní influenceři?

LIKE HOUSE 3 (60) - Simona vítězí!

Oblíbená reality show zná svého vítěze! Vyhrála největší favoritka, rázná Simona Tvardek.

A už je jasno! Reality show LIKE HOUSE 3 dospěla ke svému konci a influencerská vila našla nového vítěze, který si odnesl domů výhru v hodnotě půl milionu korun. A stala se jím největší favoritka celé soutěže, osobitá Simona Tvardek, které přišel předat výhru vítěz minulé řady a zároveň její nejlepší kamarád Tadeáš Kuběnka.

I když byla Simona pro mnohé jasnou favoritkou, její vítězství nebylo tak samozřejmé. Luktuma na ni totiž díky splněným výzvám a bodům ve vile začínal zdánlivě dotírat a Simona si z vilové části příliš bodů neodnesla. Jenže se ukázalo, že divácké hlasy jsou zkrátka mnohem podstatnější. Influencerka si získala srdce fanoušků a vyhrála s náskokem přes 200 bodů. Na druhém místě skončil právě Luktuma, pomyslný bronz bere Hanka Gelnarová. Simča se pak stává první ženou, která reality show LIKE HOUSE vyhrála.

Ostatní soutěžící jí pak samozřejmě výhru přejí. Podle Luktumy nebylo o jejím vítězství pochyb a bývalá pornoherečka Silvia Dellai si myslí, že si půlmilionovou odměnu Simča díky své osobnosti bez debat zaslouží. „A neutrať to za chlast!“ vzkázal jí ze zpovědnice s humorem Sebastian Lyang.

Simona už má ale jasno, za co výhru utratí. Nejdříve pozve kámoše Tadeáše párkrát na večeři a hodlá investovat i do bydlení. „Budu se stěhovat do Prahy. Do pronájmu s kamarádkami, ať neplatíme tolik. Ale budu v Praze a těším se na to. Zavřu se tam na týden a budu si malovat svoje obrázky, bude to odpočinek. Neumím si teď představit normální režim. Studuju dálkově, nebudu chodit normálně do školy. Jezdím po světě a žiju. Je to šílené trošku,“ říká mladá influencerka.

Samotná Simona se neubránila slzám a nemohla po své výhře prakticky ani mluvit. Ještěže měla po svém boku kamaráda Tadeáše. Influencerka pak ví, že za vítězství může vděčit jenom svým fandům, kterých si získala za uplynulých 12 týdnů opravdu neskutečné množství. A nejspíš jich ještě hodně získá. I my Simče samozřejmě gratulujeme.

Nezapomeňte se dívat ještě na poslední LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:00 na Prima SHOW! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.