Youtubeři

3. března 2021 14:55

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber FIZI chtěl vyrobit největší horkou čokoládu na světě! Pak se v ní s kamarády vykoupal

Youtuber FIZI přišel zase s novým nápadem. Už dřív se koupal například ve vaně plné lepidla. Tentokrát se s kamarády pokoušel vyrobit největší horkou čokoládu na světě.

Už dobře známý youtuber FIZI se spolu se svými kamarády rozhodl, že se pokusí udělat největší vanu horké čokolády na světě. Už předtím zkoušel třeba postavit největší LEGO věž anebo největší LEGO loď na světě. Blíže k nápadu s horkou čokoládou byla největší mísa s cereáliemi na světě, kdy cereálie nasypali do obrovské kádě. Stejně tak i horkou čokoládu se rozhodli nasypat do velké kádě s vířivkou, kam si pak sami vlezli. FIZI podotkl, že se snažili tímto počinem zlomit světový rekord, neřekl ale, v kolika litrech vody se s kamarády vykoupal, ani jaký kakaový prášek k tomuto účelu použil. Nemůžeme tedy s jistotou říct, jestli se jedná o světový rekord – doufejme, že příště na podobné údaje nezapomene.

Rodiče dětí zřejmě z jeho počinu už tak nadšení nebudou, pokud jejich děti přijdou s podobným nápadem, a najdou tak plnou vanu kakaa. Ale na druhou stranu to není tak špatný příklad, jako když zkoušeli naplňovat vanu lepidlem, které by mohlo být pro děti potenciálně opravdu škodlivé, zvláště, kdyby se v něm zkoušely vykoupat. O tom, co by udělaly tuny lepidla se samotnou vanou – zvláště pak s nátěrem na ní –, netřeba pak dlouho přemýšlet. Jsme zvědaví, s jakým nápadem ohledně světového rekordu přijde FIZI příště.


Přečtěte si také