reklama

reklama

FIZIstyle a nejhorší hotel v Česku. 1
Autor: Youtube.com/FIZIstyle FIZIstyle a nejhorší hotel v Česku. 1

VIDEO: Youtuber FIZIstyle tvrdí, že spal v nejhorším hotelu v Česku! Lidé si myslí, že byl jenom u sebe doma

Publikováno: 11.03.2019
Když se snažíte natočit další lživé video, ale všichni se vám vysmějí.
Profil youtubera FIZIstyle
FIZIstyle
FIZIstyle, vlastním jménem, Filip Zima, je mladý youtuber, jenž natáčí zejména zábavná videa v čele... Přečíst celé

reklama

Fizi a jeho kamarádi jsou s kanálem FIZIstyle takovým malým youtuberským fenoménem. Jejich popularita stoupá, počet zhlédnutí na jednotlivých videích jim asi mnozí konkurenti závidí a mezi dětmi mají spoustu fanoušků. Má to ovšem jeden háček. Jakmile vám je víc než 12 let, snadno poznáte, že jejich šílená videa jsou jeden velký fake a většině lidem jsou svými kousky spíše pro smích.

Ve videu, v němž si hráli na milionáře, měli vlastně jenom milkshake a spali v obyčejném hotelovém pokoji, V soutěži v jedení hot dogů házejí kluci až příliš nápadně jídlo na zem. A o jejich videu, v němž se “přežírají“, aby lidem nakukali, že za den přiberou až 4 kilogramy, snad nemusíme ani mluvit. Youtubeři FIZistyle jako by se zkrátka stávali synonymem slova fake a jen zkoušejí, jaké blbosti jim ještě dětští diváci zbaští.

Jejich nejnovější šílenost ovšem vzbuzuje snad ještě více posměchu než kdy předtím. Fizi a jeho kamarád Dominik se totiž snaží hrát na to, že navštívili vůbec nejhůře hodnocený hotel v Čechách. A jak vypadá? Je to docela normálně vypadající pokoj, v němž je ovšem neuklizeno, nachází se v něm retro elektronika a matrace je polita podezřelou tekutinou. V čem je háček? Youtubeři samozřejmě v žádném odporném hotelu nebyli. Kde se ostatně nachází nějaká recepce a proč si hoši proboha ani nerozsvítí?

Lidé v komentářích pod videem pak mají jasno. Video je podle nich natáčeno u Fiziho či Dominika doma, jen si zde udělali malinko nepořádek. A my bychom se tomu vůbec nedivili. Partička je zkrátka i se svým dalším kouskem dost k smíchu a lidé se diví, jak jim jejich podvody může někdo vůbec věřit. Vzhledem k velkému počtu zhlédnutí je ovšem takových diváků bohužel stále dost.

 

 

FIZIstyle - kolik přiberou za jeden den? 1

VIDEO: Youtubeři se přežírali, aby vyzkoušeli, kolik přiberou za jeden den! Vážně jim to někdo věří?

Youtubeři se rachtají ve vaně s čokoládou 6

VIDEO: Youtubeři se cachtali ve vaně plné čokolády. Uznejte, že tohle už je opravdu nechutné

reklama