VIDEO: Youtuberka Mína se zapojila do #Hot16Challenge2. Jejímu rapu se ale lidé smějí

Populární česká youtuberka a muserka chtěla po vzoru mnoha rapperů přispět na dobrou věc. Tak trochu se jí to ale vymstilo.

Hudební výzvu s názvem #Hot16Challenge2 už jste na internetu určitě zaznamenali. Pokud totiž chodíte minimálně na YouTube, je prakticky nemožné se jí vyhnout. Charitativní challenge vznikla v Polsku je určená zejména rapperům, jejichž úkolem je narapovat 16 tzv. barů, tedy zhruba jednu sloku, do jakéhokoliv beatu, samozřejmě se u toho natočit a vydat do 72 hodin od doby, co interpreta někdo nominoval. Oni pak mají na konci vyzvat další tři umělce. Celá challenge je pro dobrou věc, jelikož se s její pomocí přispívá na organizace bojující s COVID-19.

Tuto výzvu už pak natočil snad každý český rapper a o popularitě této výzvy na YouTube svědčí kategorie trendy videa, která je aktuálně plná těchto kousků. #Hot16Challenge2 už však není jen záležitostí rapperů a čím dál více do ní přispívají i youtubeři. Se svým minisongem tak přispěl už např. Vaďák, Vidrail či Freescoot. A nyní se k nim přidala i oblíbená youtuberka a muserka Mína. Jen její pokus nesklízí úplně ovace.

Dalo se tak nějak očekávat, že si na rapu Míny smlsnou její hejtři, kterých má internetová hvězdička poměrně hodně, ale v komentářích se nad jejím výkonem zarazili i někteří její fanoušci. Lidé pak poukazují nejen na hodně špatný rap, ale také odfláklý text, jenž podle kritiků rozhodně nemá požadovaných 16 barů a je mnohem kratší. Klip, v němž se slova Míně ani netrefují do pusy, pak už dává hejtrům jen další vděčnou munici. Tohle se Míně opravdu příliš nepovedlo. Na druhou stranu se však musí ocenit, že se youtuberka nebála těžké výzvy a prostě chtěla podpořit dobrou věc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také