VIDEO: Zoufalý youtuber Logan Paul klesl na dno! Slíbil, že celý měsíc budou s kamarádem gayové. Naštval tím celý internet

Nenáviděná internetová hvězda se ze svých blbostí evidentně stále nepoučila. Co provedl Logan Paul tentokrát?

Blbec zkrátka někdy blbcem zůstane. Přesně to by se aspoň dalo říct o jednom z nejslavnějších světových youtuberů, Loganu Paulovi. Je to přesně rok, co šokoval internet svým videem z japonského lesa sebevrahů Aokigahara, kde natočil mrtvolu a dělal si svou typicky trapnou legraci. A zdá se, že i na začátku letošního roku se rozhodl všechny naštvat. Ve svém youtuberském podcastu Impulsive, v němž si s hosty povídal o předsevzetích, totiž přijal hodně divnou výzvu.

Nechal se totiž slyšet, že bude celý měsíc březen gayem. A parťáka mu v tom bude dělat jeho kamarád a spolukomentátor Mike Majlak. „Ano, zkusíme to na měsíc, ale pak se hned vrátíme zpět do normálu,“ potvrdil Majlak. Co všechno to v jejich podání znamená, asi není nikomu úplně jasné. Jedno je však jisté. Tímto fórkem a rádoby výzvou Logan Paul zase naštval úplně všechny.

Proti jeho prohlášení se postavila jak americká organizace GLAAD bojující za práva pro homosexuály, tak několik zahraničních influencerů. Zmiňovaná organizace mu vzkázala, že takhle to opravdu nefunguje a mnozí lidé považují jeho vtípek za necitlivý a gaye tímto pouze uráží.

„Logan Paul vtipkuje o tom, že bude měsíc gayem, zatímco nespočet lidí po celém světě je denně kvůli své sexualitě mučeno, nebo páchají sebevraždy. Je od něj nechutné,“ napsala instagramová hvězdička Daniel Preda. Logan Paul už se za svůj čin omluvil a jednalo se podle něj o špatnou volbu slov. Vzhledem k jeho minulým prohřeškům ale můžeme jen spekulovat, zda myslel svou omluvu vůbec vážně. Kdy už si dá konečně pokoj?

Sdílejte článek

Přečtěte si také