Youtuber Ondra Vlček ukázal novou holku! Konečně je starší než on. Není to už ale příliš? (apríl)

Ondra Vlček zamachroval s novou přítelkyní.

O kontroverzním youtuberovi Ondrovi Vlčkovi (22) jste už nejspíš slyšeli. Na veřejnost totiž pronikla informace, a youtuber ji později dokonce sám potvrdil, že randí s teprve 13letou přítelkyní. A to se nelíbilo jak většině jeho fanoušků, tak jejímu bratrovi – což ostatně vedlo k tomu, že Ondru surově zbil. Všechno zlé je ale pro něco dobré a drsná nakládačka zdá se mladého youtubera probudila, takže si uvědomil, že dělá něco špatně.

Na Instagramu tak včera suverénně představil svoji novou přítelkyni. Tou je 68letá Jarka Lágrová z Kladna, která je youtuberovou dlouholetou fanynkou. Vlček ve svém odhalujícím videu potvrdil, že s Jarkou začal čerstvě chodit a to hlavně z důvodu, že mu vážně chyběl sex a – jak mu ostatně všichni na sociálních sítích říkali – s 13letou holkou to prostě není správné. Ani kdyby mu dala svolení.

V tomhle směru je tedy Jarka perfektní, což už prý na vlastní kůži okusil. Jak už ale stihli poznamenat lidé pod jeho videem, chodit ve dvaceti letech s důchodkyní možná není úplně to řešení, které Ondra hledal. Zdá se, že youtuber skáče od problému k problému a ne z toho začarovaného kruhu vypadnout. Tak snad se už příště trefí.


Přečtěte si také