TopStar

31. prosince 2013 08:00

Dagmar Dandová

5 TOP mejdanů tohoto roku!

V letošním roce proběhla spousta povedených party, ale některé jsou prostě nezapomenutelné. V redakci jsme se shodli na pěti památných akcích, které podle nás vstoupily letos do dějin.

1. Italský mejdan

Ano, zase ta Iveta!!!

Hlavní aktéři: Iveta Bartošová, Zdeněk Macura, Josef Rychtář, Domenicco Martucci, mama Martucci, Interpol, Karabinieři, policie ČR

Tohle byla party od začátku až do konce. Začalo to tím, že se skoro zapomenutá zpěvačka hitu Knoflíky lásky nudila a její oficiální milenec zrovna nebyl doma. Tak se trochu posilnila a chtěla zavolat bývalému, aby jí rozptýlil. Akorát mu nebyla schopná brnknout sama, tak do toho zapojila štáb televize Prima, konkrétně VIP zprávy. A díky nim se spojila se Zdeňkem Macurou.

Ten neváhal ani chvilku a už vezl zpěvačku na pokraji deliria na výlet k moři do Itálie. Mejdan to byl obrovský. Chtěl se ho zúčastnit i její bodyguard (nyní už manžel Ivety) Josef Rychtář, další exmilenec italský hrabě Domenico Martucci a státní orgány. Iveta za tu dobu působila, že je tak trochu mimo a vzhledem k tomu, že celá aféra trvala asi měsíc, tak klobouk dolů.

Tohle by nevymysleli ani tvůrci filmu Leaving Las Vegas, kde se snaží Nicolas Cage upít k smrti. Kam se ale Cage hrabe na Alkonovelu z Uhřiněvsi!!! Nyní to vypadá, že večírek skončil, ale po rvačce ve Svitavách si troufáme tvrdit, že tohle zdaleka není konec a mejdan bude pokračovat, dokud budou jeho účastníci schopni dál přijímat tekutiny.

2. Válka gangů na večírku Sámera Issy

Zpěvák Sámer Issa se snaží zbavit image zlobivého bílého floutka, a proto se rozhodl konat dobré skutky. Udělal party s bohulibým záměrem podpořit chudé děti v Sýrii, jenže… Do CoCo Baru, kde mejdan probíhal naběhl zuřivý Albánec a několikrát bodl přítomného boxera u stolu do hrudi. Přijela záchranka, policie, celou ulici zavřeli a Sámer okamžitě vystřízlivěl.

Tohle byl totiž na české poměry opravdu pořádný nářez. Issa díky tomu pocítil, jaké by to bylo ocitnout se na vlastní kůži ve filmu Quentina Tarantina. Nakonec mohl být rád, že nepřišel ještě Machette a nevymlátil zbytek baru.

3. Lesk a bída karlovarského festivalu

Závěrečný mejdan k ukončení Filmového Festivalu v Kalových Varech v hotelu Thermal byl sice plný blyštivých star v luxusních róbách, ale chyběla na něm hlavní hvězda festivalu John Travolta. Ten se bohužel nemohl zúčastnit závěrečné party, ale i tak se akce povedla. Akorát se letos nikdo nahý nekoupal v bazénu na střeše nejpopulárnějšího lázeňského hotelu u Čechách.

4. Rodinka Štikových loupí orchideje

Na party v hotelu Hilton přišla rodina Štikových v původní sestavě (to se ještě blond Ornella veřejně ukazovala se svou matkou Monikou) a děly se věci. Ornella se se sestřenkou vzájemně fotily v exponátech vystavených aut v hotelovém lobby a pak si Monika Štiková všimla, že hostesky všem při odchodu dávají jako dárek orchidej. A napadlo jí, že celá rodinka vyjde z hotelu hned několikrát…

5. Mesárošová se rozjela na Muži Roku

Soustředění soutěže o nejhezčího chlapa v Čechách bývá vždy zajímavé. Zvlášť když organizátor pozve do hotelu s bazénem poblíž Prahy kromě dvanácti mladíků i silikonovou modelku a nazývá to soustředěním. Jenže... Kdo by se na cokoliv soustředil, když si Mesárošová v titěrných bikinách lehne k bazénu a ukazuje svým silikonům, jaké to je, když hřeje letní sluníčko.

Podobné články

Zvláštní reality kategorie:

TOP 5 nejlepších party ve Vile VyVolených.

-dad-

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také