TopStar

22. října 2013 22:53

Jana Fikotová

Britney Spears promluvila o svých touhách

Americká zpěvačka Britney Spears (31) prozradila, jaké má touhy. Kupodivu nejde o práci, ale o rodinu. Zpěvačka totiž doufá, že se ještě jednou vdá a bude mít dvojčata.

„Chtěla bych mít víc dětí, usadit se. To by bylo krásné,“ řekla Britney Spears v rozhovoru pro německou televizi RTL. Zpěvačka přitom již vychovává dva své syny, osmiletého Seana Prestona a sedmiletého Jaydena Jamese, ale než se dostala ke spořádanému životu a syny získala do péče, trvalo to několik let. Chlapečky, o kterých tvrdí, že jsou nejroztomilejší na světě, má s exmanželem, tanečníkem Kevinem Federlinem. Kromě něho byla vdaná asi tak 55 hodin za přítele z dětství Jasona Alexandra.

Britney nyní chodí s právníkem Davidem Lucadem, který je o čtyři roky mladší než zpěvačka. Milenci se spolu začali na veřejnosti objevovat v únoru letošního roku, ovšem tehdy to ale vypadalo, že jsou jen přátelé. Jejich vztah přerostl ve velkou lásku a Davida jí dokonce schválila celá rodina.

Britney Spears se proslavila po vydání debutového alba Baby One More Time (1999). Poté vydala ještě několik alb, kterými – mimo jedno – zabodovala na prvním místě amerického řebříčku Billboard 200. Britney vydává 3. prosince nové album s názvem Britney Jean a ještě v tom stejném měsíci startuje šňůru šestnácti koncertů v Las Vegas.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka album touha Britney Spears

Přečtěte si také