TopStar

20. prosince 2018 08:00

Tereza Šulcová

Dáda Patrasová v rozkopaném domě: Jsem zoufalá!

Herečka Dagmar Patrasová (62) bojuje o přežití. Na žádost jejího manžela Felixe Slováčka (75) probíhá v domě momentálně rekonstrukce koupelny. Místo vánočního klidu zažívá Patrasová samé starosti.

Felix Slováček si užívá vánoční atmosféru s Lucií Gelemovou (35), zatímco Dagmar je již tři týdny sama v rozkopaném domě ve Vršovicích, kde neteče ani voda a je v něm zima taková, že spí v kabátě. I když Felix za ní chodí preventivně kontrolovat stavbu, Dagmar v tom nechal úplně samotnou. „Musí mě už mít plné zuby. Ale je tu strašná zima, spím v kabátě. Navíc neteče voda,“ popsala Dáda Nedělnímu Aha! své momentální životní podmínky.

„Dostala jsem horečky, jsem nastydlá,“ stěžovala si herečka. „Ještě, že mám v neděli Vánoce s Dádou a Sněhovou královnu, pak v týdnu další vystoupení s Big Bandem,“ dodala herečka nedělnímu Aha!.

Patrasová představení prezentovala i na svém Instagramu, kde zveřejnila sebe jako Sněhovou královnu. Dagmar si zahrála i s dětmi v Praze ve vánočním představení. „Obojí je pro mě velice nabíjející,“ svěřila se na svém Instagramu.

Podle informací Ahaonline jediné, co momentálně drží herečku v naději, je její italský přítel Vito. „Pořád volá, ptá se, jak mi je, co dělám. A hlavně za mnou zkraje příštího týdne konečně přijede,“ těší se Patrasová. Na Vánoce ale bude Patrasová pravděpodobně sama. „Jeho šestasedmdesátiletý tatínek stůně. Bude s ním. Já ho chápu. Jsem ráda, že se o něj tak stará, taky jsem o své rodiče pečovala,“ dodává Dáda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také