TopStar

7. září 2018 11:01

Drsné nařčení Marka Ztraceného: Svou tmavovlásku prý podvádí!

Není to tak dávno, co se Marek Ztracený (33) chlubil rodinnou idylkou, teď je ale vše jinak! Jeho partnerce Marcele Skřivánkové (32) totiž přišlo oznámení, že ji zpěvák podvádí. S krásnou brunetkou má dokonce šestiletého synka Marečka a nevěra by tak kompletně rodinu rozvrátila. Jak je to ale ve skutečnosti?

Sice se Marcela s Markem v minulosti několikrát rozešli, i přesto si k sobě vždy našli znovu cestu a jejich šestiletý synek Marek junior je obrovským pojítkem. Jejich dnes harmonický vztah je ovšem někomu trnem v oku a ten se snaží šťastnou dvojici rozdělit. Marcele totiž přišel na sociální síti dost zvláštní vzkaz: ‚‚Dobrý den, paní Marcelko, vím, že mi váš život má být ukradený, ale není. Záleží mi na vás, abyste byli šťastní, s panem Markem máte krásného kluka, a proto píšu. Dozvěděl jsem se od jednoho známého, že váš pan Marek si píše s jednou slečnou, že je půvabná a krásná, a že jestli by se nemohli sejít v Praze, tak abyste věděla. Zatím, Horvát,‘‘ stálo ve zprávě.

Marek si z toho absolutně nic nedělá a doma asi ani nemusel nic moc žehlit. Jeho partnerka je totiž rozumná žena a je si vědoma, že sláva jejího milého zkrátka přináší i tahle úskalí. Navíc, neanonymní pisálek udělal ve svém textu značnou řadu chyb a zcela vynechal interpunkci a diakritiku. Zpěvák zveřejnil příspěvek na svém Instagramu a připsal pobavený komentář: ‚‚Děkujeme panu Horvátovi za příspěvek a posíláme písničku. Můj kámoš má kámoše a ten má kámošku, té kámošce pan Marek píše, že je půvabná,‘‘ vysmál se jistému panu Horvátovi muzikant. No, zdá se, že z této situace Ztracený rozhodně nebyl ztracený.

Přitom si moc dobře uvědomuje, že to jeho partnerka nemá a ani nebude mít lehké. Ono to ale vypadá, že nepůjde tolik o Marka a jeho slávu jako o krásu jeho partnerky, která učaruje nejednomu Horvátovi.

Vlastním jménem Miroslav Sladičák je původem ze Železné Rudy a na začátku své kariéry to měl dost těžké. Nedošlo mu, že to bude emocionálně tolik vytěžující a na sociálních sítích ho začali pomlouvat i jeho vlastní kamarádi. A možná proto se uchýlil k příjmení Ztracený. Právě tak se v té době cítil. Když vydělal balík na svém hitu Ztrácíš, okamžitě ho rozfofroval a žil na dluh, rozpadla se mu kapela a v osobním životě se mu taky nedařilo. V současné době se Marek už usadil, naplňuje ho primárně rodina a zdá se, že je už ve finanční i psychické pohodě.

Sdílejte článek
Štítky nevěra Marek Ztracený

Přečtěte si také