TopStar

12. května 2018 15:41

Ilona Blašková

Hana Gregorová a Ondřej Koptík zase spolu. Přišel Hanku odprosit s pugétem!

Fakta ve zkratce: Hana Gregorová chodila s mladým Ondřejem Koptíkem. Pak se rozešli. On psal na své sociální sítě příšerné intimnosti a vzkazy. Jeden by řekl, že si těmi ostrými posty podříznul větev nejen u Hanky, ale i celého svého okolí. A Hana měla teď režijní premiéru hry Tři letušky v Paříži v divadle v Mladé Boleslavi. A tam se Ondřej objevil! Přičemž se už pár týdnů spekuluje, že k němu často dochází domů.

Tak tohle bylo velké překvapení. Mezi hosty premiéry komedie Tři letušky v Paříži se objevil i bývalý milenec Hany Gregorové Ondřej Koptík, který se na představení přijel podívat s kamarády. Na guest listu ale napsaný nebyl. Lístky si musel koupit. A co na jeho přítomnost řekla Hana? „Nebyl pozvaný. Ale tušila jsem, že se tady možná objeví. Viděli jste ten puget. Myslím, že odpouštět je lidské. A když nejde o život, jak říkal Radek, jde o ... tak to víme. Takže v podstatě to bylo milý. Já ho neviděla od září. Ty bláboly co psali, to není pravda. Jenom jsme si občas zavolali. A já jsem říkala, že jestli vůbec někdy, tak že moje podmínka je prostě léčba. A že na tom trvám. Tenkrát to prostě pokazil. Ale nebyla to jeho chyba. Myslím, že tam, nebudu to říkat. Prostě já ho tam vezla, to byla pravda a on tam řekl, že nejde. A jeho maminka řekla, že nemusí, že ona se o něj postará. Ale musel! To bylo jasný. Já na tom trvám. V tomhle prostě radikálně řeším věci a nejsem ochotná tohle tolerovat. Tohle konkrétně ne. Ani alkoholismus, ani drogy. Nic!“ řekla Hana.

Ondřej Koptík však tolik sdílný nebyl. Odmítl se k věci vyjadřovat s tím, že teď není dobrý čas a že se můžeme dohodnout na jindy. Podle všeho podstoupil šestitýdenní léčbu na psychiatrické léčebně kvůli závislosti na drogách. Udělal to prý jen kvůli své lásce Haně, kterou nepřestal milovat.

„Vím, že ho mám pod kontrolou, protože chodí pravidelně každý měsíc na kontroly, k doktorce, která je moje kamarádka. Všechny testy můžu kontrolovat. Myslím si, že ta léčba pro něj byla taková škola, že to co tam viděl, by měl podstoupit každý.“ A co mezi nimi tedy je? Dokáže si to Hanka vysvětlit? „Já nevím, že by láska? Nevím no, ale je to určitě takový příjemný. Je to fajn a já si myslím, že vztah je o toleranci. A já jsem byla tolerantní. Ale pak po určitou hranici nejsem. A on to moc dobře ví, že kdyby cokoliv se stalo, tak já jsem nekompromisní. Když jsem vydržela se pět měsíců neozvat na nic, na prosebný smsky, na telefony, tak já vydržím hodně,“ práskla Gregorová.

Ale co kdyby se jednou situace opakovala a Ondřej Hanu opět zklamal? „Já nejsem co kdyby až jednou. Prostě jsem svým způsobem fatalista. Ale samozřejmě si myslím, že ta důvěra se bude získávat hrozně dlouho. To neznamená, že jsem teď úplně padla. Ne, ne. Usmívám se a je mi to směšný. Protože už vidím ty debilní články, co budou. Ale tak to je. Samozřejmě důvěřuj, ale prověřuj. A to já budu samozřejmě pořád. Určitou dobu určitě,“ řekla herečka.

Hana si po premiéře Ondřeje odvedla k sobě domů, ale stěhovat si ho tam rozhodně nebude. „Bydlí u kamaráda. A jak to bude dál, vůbec neplánuji. Člověk žije ze dne na den a uvidíme, jak se to vyvine. No, zamilovaný je, to vím. Já už jsem trošku racionálnější,“ dodala herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také